Twee vernikkelde Art Deco fotolijsten in goede staat 19x15cm. Cond.: G
Mahoniefineer 19e eeuwse empire modelcommode in originele ongerestaureerde staat ca. 1820 (lichte fineerschade) 18,5x21x12cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse koperen penkandelaars in barok vormgeving 44x11x11cm. Cond.: G
Twee massief bronzen 2-lichts kaarskandelaars in barok vormgeving 20e eeuw, 33cm. Cond.: G
Prachtige Japans cloisone dekselpot 2e helft 20e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat 16xø20cm. Cond.: G
Oude Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw met prachtig geslepen glazen lampekap in goede originele staat 60x22x12cm.
W.M.F. (Duitsland) messing Jugendstil ijsemmer 33xø15cm. (deuk bij voet) Cond.: G
Microscoop ca. 1910 in originele kist met flesjes, glaasjes etc. Gemerkt Busch Rathenon Duitsland van gietijzer met messing 44x23x11cm. Cond.: G
Duitse metalen 18e eeuwse Godslamp met cherubijnkopjes in goede originele staat 26x22x24cm. Cond.: G