Oude beschilderde kraantjeskan 20e eeuw in zeer goede staat 42x24xø13cm. Cond.: G
Oude snavelkan 2e helft 20e eeuw met glazen reservoir en tinnen montuur 30x16xø12cm. Cond.: G
Franse petroleumlamp ca. 1900 gemaakt van opaline glas met koperen voet en monturen afgebeeld met schommelende vrouw en putti. Petroleumlamp reservoir is kapot 56cm. Cond.: M
Kleine Duitse bronzen tafelbel ca. 1900 met opschrift K.L. Scheidegg 6,5xø6,5cm.
Langwerpige houten dekseldoos van vruchtbomenhout, deksel met inleg 18,5x13x5cm. 20e eeuw.
Oude koudbeschilderde tegel, naar B Baaijens 1944, poldergezicht in lijst 39x24cm. Cond.: G
Gietijzeren Jugendstil weegschaal ca. 1900. D.R.G.M. (Duitsland) 19x45x15cm. Cond.: G
Zeldzame Hohner electrische organetta ca. 1950 in zeer goede staat, mintgroen B. 40 cm. Cond.: G
Grote porseleinen vaas, gemerkt Kaiser W. Germany decor Kanton (bloemen met goud) 20e eeuw 40x18,5x18,5cm. Cond.: G
Oude Art Deco mameren inktstel met inktpot en stempelkussen 10x25x17cm. Cond.: G
Zes aparte messenleggers van diersoorten ca. 1900 (stier, wild zwijn, beer, varken, hond en eekhoorn), plated metaal ca. 9,5cm. Cond.: G
Kaasvorm met drukdeksel van hout met roestvrijstaal ca. 1900. In zeer goede staat 15x31,5cm. Cond.: G
Antieke hangpetroleumlamp met witte kap en wit opaline glas reservoir 70xø30cm. Cond.: G
Tinnen chocoladeketel met eikenhouten handvat ca. 1900, gemerkt Tiel 16x25x18cm. Cond.: G