This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

3 Glazen vazen
Starting price 30 EUR

Drie glazen vazen 70-er jaren, waarschijnlijk Leerdam of Zweeds. Blank/grijs van kleur ca. 15-19cm. Cond.: G

Kristallen karafje
Starting price 45 EUR

Kristallen karaf ca. 1900 H.: 22cm. Cond.: U stopje licht beschadigt.

6 Kristallen flutes
Result: 55 EUR

Zes kristallen flutes 19e eeuw H.: 16,3cm. Cond.: U

2 Vaasjes, blank en bruin
Result: 20 EUR

Twee ribbelvaasjes Leerdam 20e eeuw; 1x blank 15xø17cm. en 1x bruin 13xø15cm. Cond.: G

Divers glas&kristal
Starting price 15 EUR

Kavel divers glaswerk en kristal o.a; petit-four schaaltjes, kaarskandelaars, glazen etc. Cond.: G

Divers glas & kristal
Starting price 30 EUR

Twaalf delen kristal/glas 20e eeuw in zeer goede staat; 1x presenteerschaal op voet, 2x langwerpige presenteerschaal, 1x geschulpte presenteerschaal, 4x kaarskandelaars en 3x klein glaasje Cond.:G

3 Kristallen karaffen
Result: 30 EUR

Drie kristallen karaffen met stop 20e eeuw in goede staat met amandelslijpsel 33xø11cm. Cond.: G

Glazen schaal
Starting price 15 EUR

Ronde glazen schaal Leerdam 2e helft 20e eeuw 10xø22,5cm. Cond.: G

2 Karaffen, amandel
Result: 25 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen karaffen, 1 chip 31-37cm. Cond.: R

Glazen schaal, zilv. overlay
Starting price 25 EUR

Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G

Roomstel, zilv. overlay
Starting price 20 EUR

Sterling zilver overlay roomstel (melkkan en suikerpot) met bloemmotief 20e eeuw 8-9cm. Cond.: G

Roomstel, zilv. overlay
Starting price 20 EUR

Sterling zilver overlay melkkannetje en suikerpotje ca. 1910 Jugendstil 5-8,5cm. Cond.: G

Glazen vaasje
Result: 10 EUR

Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G

3 Kristallen beeldjes
Starting price 25 EUR

Drie glazen figuren in swarovski (stijl), 1x muis, 1x egel en 2 vogels op voet 4-11cm. Cond.: G

21 Kristallen glazen
Result: 25 EUR

21 Kristallen glazen 20e eeuw van mooie kwaliteit Cond.: G

Romeins glas
Result: 40 EUR

Authentiek Romeins glazen flesje, mooi gekleurd door de tand des tijds 9xø3,5cm. Cond.: G

8x Gegraveerd glas
Starting price 15 EUR

Acht delen gegraveerd glaswerk ca. 1930; 2 karaffen (1x landschap, 1x hert) en 6 gegraveerde glazen met slinger in de stam 13-23cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Starting price 100 EUR

Twee 19e eeuwse amandelgeslepen kristallen karaffen in goede staat 40xø10cm. Cond.: G

Jugendstil kannetje, König
Result: 45 EUR

Origineel Jugendstil glazen (sier)schenkkannetje van Pallme König (Duitsland) ca. 1910 9,5x9xø7cm. Cond.: G

9 Oude glazen
Starting price 10 EUR

Negen oude borrelglazen 1e helft 20e eeuw waarvan 4 gekleurd. 2 Licht beschadigd 6-12cm. Cond.: G

2 Ruitkristallen vazen
Result: 10 EUR

Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R

Geïriseerde vaas
Result: 40 EUR

Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G

Glazen schaal, zilv. overlay
Starting price 10 EUR

Sterling zilver overlay schaal met bloemmotief 20e eeuw 4x29x14cm. Cond.: G

Roomstelletje
Result: 40 EUR

3-Delig Leerdam persglas roomsetje; 1 zwart tablet, melkkan en suikerpotje creme 20e eeuw Holland 10x23x12,5cm. Cond.: G