Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met figuren Port St. Denis. Herkomst kunsthandel Roelofs 60x80cm. Cond.: U
Jan te Wierik 2000, acryl op papier, fantasiefiguur 56x72cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1910, pastel op papier, ball masque bij avond 38x55cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, design ontwerp (zeldzaam) met mooie zilveren baklijst 64x70cm. Cond.: G
Jan te Wierik, acryl op papier, design ontwerp (zeldzaam) met mooie zilveren baklijst Cond.: G
Jan van Vuren (Molenaarsgraaf 1871 - Ermelo 1941), olieverf op linnen, landschap met boerenhuis en waterput 25x20cm. Cond.: U
Henricus Frederikus de Grijs (Groningen 1866 - 1933 Almelo), pastel op papier, middeleeuwse figuren in een grot 67x47cm. Cond.: G
Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.
Karl Ernst Morgenstern (1847 - 1928) Münchener Schüle, olieverf op linnen, Blick von Gollenberg bei Köslin 32x22cm. Cond.: G
Houten sculptuur Corneille, olieverf op hout, gezicht met kat, beide kanten beschilderd 40x30x14cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, putti in de hemel 63x48cm. COnd.: G
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950), olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen 47x63cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Indonesië, verso etiketten veiling Christies, olieverf op linnen, Indonesisch landschap 145x135cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1975, lithografie op papier, vrouw met vogel (nr 71/200) 50x67cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1997 Laren), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam 50x70cm. Cond.: U
Bart ten Bruggencate 1997 (Buurse 1954 - ), olieverf op linnen, strandgezicht met branding 70x60cm. Cond.: G
Gesigneerd Josef Israels, olieverf op linnen, kinderen aan het schlpenvissen 45x65cm. Cond.: G
Heilig Madulion (gelaat van Christus op doek vastgehouden door twee engelen volgens de Abgar legende) Russische 2e helft 19e eeuw
Aart van Dobbenburgh (1899- 1988 Amsterdam), aquarel op papier, droogboeket 1978 (zeldzaam origineel van deze kunstenaar) 24x37cm. Cond.: U
Joop Kropff (Den Haag 1892 - 1979), olieverf op paneel, landschap 24,5x14cm. Cond.: G
Gesigneerd Henry Schouten ca. 1920, olieverf op linnen, boer met paardenkar 75x55cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus kloppend aan een deur 17x23cm. Cond.: G
Monogram J.J.S. 1e helft 19e eeuw, olieverf op paneel (geparketteerd), man verleidt vrouw met sieraad, oudere restauratie 41x33cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Vlamings, olieverf op linnen, boer op hooikar in een dorpsstraat 23x37cm. Cond.: G