Henrich Carl Macleane (1898 Rotterdam - ), olieverf op linnen, stilleven met fruit en bloemen 77x54cm. Cond.: G
jan Altink 1913 (Groningen 1885 - ), tekening op papier, riviergezicht met zeilvrachtschepen en figuren 36x26cm. Cond.: G
Atelier Johan Dijkstra, aquarel op papier (iets vergeeld), moeder met kind 21x14cm. Cond.: G
J. Kuypers ca. 1910, olieverf op linnen, 3 vissers in gesprek 50x80cm. Cond.: G
Willem de Zwart Nr. 21 (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, bosgezicht met huis 33x28cm. Cond.: G
W. Vet (of Ver) '62, gouache op papier, abstracte sprinkhaan 21x36cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille 1975, lithografie op papier, vrouw met vogel (nr 71/200) 50x67cm. Cond.: G
Willem de Zwart Nr. 50 (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, boerenwoning te Soest (vochtvlekken) 15x20cm. Cond.: R
Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, oude poort van Rome naar Napels 55x42cm. Cond.: G
Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G
Daan Muehlhaus (Dordrecht 1907 - ), olieverf op linnen, landschap met molens en geit 50x60cm. Cond.: G
van Dulmen ca. 1930 (Van Dulmen Krumpelman), olieverf op linnen, Orientaals dorpsgezicht met figuyren 62x57cm. Cond.: G
Petrus Johannes Arendsen (Amsterdam 1846 - Hampstead 1932), gravure met aquatint op papier, (gravure naar P. Metsu), brief schrijven 25x19,5cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x70cm. Cond.: G
Willem de Zwart (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, bosgezicht met beek 23x21cm. Cond.: G
Setffano Della Bella (1610 - 1664 Italië), gravure op papier, gezicht op Amsterdam 13,5x8,7cm. Cond.: G
F. Günther 1913 Duitse school, olieverf op linnen, Duits doprsgezicht aan het water met eenden 57x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen, abstracte compositie 60x45cm. Cond.: G
Arend van de Pol (Utrecht 1886 - 1956), Hollands landschap met koeien bij het water. 1 plakker verso 58x42cm. Cond.: G
Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1997 Laren), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam 50x70cm. Cond.: U
Ongesigneerd 80-er jaren, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 50x50cm. Cond.: G
P.A.C. de Zwart 1942, olieverf op paneel, poldergezicht met boerderij 80x58cm. Cond.: G
Onduidelijk gezigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands landschapmet wilgen en dorp op de achtergrond 43x29cm. Cond.: G
Bernard Antonie van Beek (Amsterdam 1875 - 1941 Kortenhoef), olieverf op paneel, Hollands poldergezicht met molens en roeiboot 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
H. Verbeek, olieverf op paneel, stilleven met groentes en vaas met bloemen 40x52cm. Cond.: G
Hugo van Schaick (Beesterzwaag 1872 - 1946 Meppel), landelijk dorpsgezicht met figuren (bedoekt) 36x50cm. Cond.: G
Gesigneerd M. Vlamings, olieverf op linnen, boer op hooikar in een dorpsstraat 23x37cm. Cond.: G
Icoon 3 heilige martelaressen. Rechts: H. Catharina met een deel van het rad waarop zij werd geradbraakt. Midden: Orthodoxe heilige, mogelijk Parasueva (heilige v/d/ vrijdag) met Russisch orthodox kru...
Ovaal icoon op ijzer, Maria in orante(gebeds) houding met duif voor lezenaar. Maria heeft blauw onderkleed met rood bovenkleed (Aardse vrouw met het hemelse bekleed). Initialen links (M) en rechts (QY...
J. Casarie, olieverf op linnen, grachtengezicht Amsterdam 60x80cm. Cond.: U
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, moeder met kind bij de gevangenis (cracelee) 19x17cm. Cond.: G
J. Hanssen, olieverf op linnen, boerderij aan het water 24,5x30,5cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus kloppend aan een deur 17x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op peneel, maria op aardbol 17x22cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x60cm. Cond.: G
Pieter de Regt (Rotterdam 1877 - Loosduinen 1960), olieverf op linnen, landschap met boerderij, hooimijt en boer 52x38cm. Cond.: G
Miniatuurportret op ivoor ca. 1900, gesigneerd Dennery (breuk) 11,5x12cm. Cond.: R
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, watermolen Haaksbergen 40x50cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse paardenprenten England Steeple Chase. Prachtige vruchtenhouten Biedermeier lijsten 59x52cm. Cond.: G
Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G
John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G
Guilliaume Corneille 97, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G
Gavarni, lithografie op papier, man en vrouw in toneelkleding 17x20cm. (vochtvlekjes) 17x20cm. Cond.: R
Bouvier ca. 1880 (Franse school), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 36x23cm. Cond.: G
Drie gravures P. Wouwermans pinxit, (J. Moyreau sculpist avec privilege du Roy 1757), 1x "De Chiens", 1x "Entree D'abreuvoir", 1x "Occupations Champestres", 48x37cm. Cond.: G