This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

12. Aprilveiling 2012

Auction on Friday, April 27, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Schilderij, H.C. MacLean
Starting price 300 EUR

Henrich Carl Macleane (1898 Rotterdam - ), olieverf op linnen, stilleven met fruit en bloemen 77x54cm. Cond.: G

Tekening Altink
Starting price 180 EUR

jan Altink 1913 (Groningen 1885 - ), tekening op papier, riviergezicht met zeilvrachtschepen en figuren 36x26cm. Cond.: G

Aquarel, atelier Johan Dijkstra
Starting price 220 EUR

Atelier Johan Dijkstra, aquarel op papier (iets vergeeld), moeder met kind 21x14cm. Cond.: G

Vissers
Starting price 350 EUR

J. Kuypers ca. 1910, olieverf op linnen, 3 vissers in gesprek 50x80cm. Cond.: G

W.de Zwart
Starting price 50 EUR

Willem de Zwart Nr. 21 (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, bosgezicht met huis 33x28cm. Cond.: G

Gouache 60-er jaren
Result: 55 EUR

W. Vet (of Ver) '62, gouache op papier, abstracte sprinkhaan 21x36cm. Cond.: G

Corneille groot
Result: 275 EUR

Guilliaume Corneille 1975, lithografie op papier, vrouw met vogel (nr 71/200) 50x67cm. Cond.: G

W.de Zwart
Starting price 50 EUR

Willem de Zwart Nr. 50 (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, boerenwoning te Soest (vochtvlekken) 15x20cm. Cond.: R

Jurries Marius Beek
Starting price 350 EUR

Jurrien Marinus Beek (Arnhem 1879 - 1965 Den Haag), olieverf op linnen, oude poort van Rome naar Napels 55x42cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Starting price 90 EUR

Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G

Daan Muehlhaus
Starting price 500 EUR

Daan Muehlhaus (Dordrecht 1907 - ), olieverf op linnen, landschap met molens en geit 50x60cm. Cond.: G

van Dulmen
Starting price 800 EUR

van Dulmen ca. 1930 (Van Dulmen Krumpelman), olieverf op linnen, Orientaals dorpsgezicht met figuyren 62x57cm. Cond.: G

P.J. Arendzen, gravure
Starting price 20 EUR

Petrus Johannes Arendsen (Amsterdam 1846 - Hampstead 1932), gravure met aquatint op papier, (gravure naar P. Metsu), brief schrijven 25x19,5cm. Cond.: G

B. Baaijens
Result: 70 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x70cm. Cond.: G

W.de Zwart
Starting price 50 EUR

Willem de Zwart (1862 - Den Haag 1932), ets op papier, bosgezicht met beek 23x21cm. Cond.: G

Setffano Della Bella, gravure
Result: 10 EUR

Setffano Della Bella (1610 - 1664 Italië), gravure op papier, gezicht op Amsterdam 13,5x8,7cm. Cond.: G

F.Günther
Starting price 600 EUR

F. Günther 1913 Duitse school, olieverf op linnen, Duits doprsgezicht aan het water met eenden 57x40cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig, abstract
Result: 45 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, acryl op linnen, abstracte compositie 60x45cm. Cond.: G

A.v.d.Pol
Starting price 600 EUR

Arend van de Pol (Utrecht 1886 - 1956), Hollands landschap met koeien bij het water. 1 plakker verso 58x42cm. Cond.: G

H.C. Kranenburg
Result: 275 EUR

Hendrik Cornelis Kranenburg (Amsterdam 1917 - 1997 Laren), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam 50x70cm. Cond.: U

Naakt
Starting price 180 EUR

Ongesigneerd 80-er jaren, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 50x50cm. Cond.: G

Schilderij, P. de Zwart
Result: 70 EUR

P.A.C. de Zwart 1942, olieverf op paneel, poldergezicht met boerderij 80x58cm. Cond.: G

Altman
Starting price 350 EUR

Onduidelijk gezigneerd ca. 1910, olieverf op linnen, Hollands landschapmet wilgen en dorp op de achtergrond 43x29cm. Cond.: G

Bernard A.van Beek
Starting price 650 EUR

Bernard Antonie van Beek (Amsterdam 1875 - 1941 Kortenhoef), olieverf op paneel, Hollands poldergezicht met molens en roeiboot 60x40cm. Cond.: G

Bloemstilleven
Starting price 180 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Stilleven H. Verbeek
Starting price 50 EUR

H. Verbeek, olieverf op paneel, stilleven met groentes en vaas met bloemen 40x52cm. Cond.: G

Hugo van Schaik
Starting price 325 EUR

Hugo van Schaick (Beesterzwaag 1872 - 1946 Meppel), landelijk dorpsgezicht met figuren (bedoekt) 36x50cm. Cond.: G

Dorpgezicht
Result: 170 EUR

Gesigneerd M. Vlamings, olieverf op linnen, boer op hooikar in een dorpsstraat 23x37cm. Cond.: G

Icoon 3 Heiligen
Starting price 420 EUR

Icoon 3 heilige martelaressen. Rechts: H. Catharina met een deel van het rad waarop zij werd geradbraakt. Midden: Orthodoxe heilige, mogelijk Parasueva (heilige v/d/ vrijdag) met Russisch orthodox kru...

Icoon op metaal
Starting price 120 EUR

Ovaal icoon op ijzer, Maria in orante(gebeds) houding met duif voor lezenaar. Maria heeft blauw onderkleed met rood bovenkleed (Aardse vrouw met het hemelse bekleed). Initialen links (M) en rechts (QY...

J. Casarie, stadsgezicht Amsterdam
Starting price 150 EUR

J. Casarie, olieverf op linnen, grachtengezicht Amsterdam 60x80cm. Cond.: U

Geliefde bij gevangenis
Starting price 275 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, moeder met kind bij de gevangenis (cracelee) 19x17cm. Cond.: G

Schilderij, J. Hanssen
Result: 35 EUR

J. Hanssen, olieverf op linnen, boerderij aan het water 24,5x30,5cm. Cond.: G

Kerkelijk Jezus
Result: 180 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Jezus kloppend aan een deur 17x23cm. Cond.: G

Kerkelijk Maria
Starting price 170 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op peneel, maria op aardbol 17x22cm. Cond.: G

Schilderij, Rattiman
Result: 25 EUR

Rattiman '51. olieverf op paneel, visverkoper 38x29cm. Cond.: G

B. Baaijens
Result: 70 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, Lutterzand 50x60cm. Cond.: G

P.de Regt
Result: 125 EUR

Pieter de Regt (Rotterdam 1877 - Loosduinen 1960), olieverf op linnen, landschap met boerderij, hooimijt en boer 52x38cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Starting price 90 EUR

Miniatuurportret op ivoor ca. 1900, gesigneerd Dennery (breuk) 11,5x12cm. Cond.: R

Schilderij, plasgezicht met eenden
Starting price 120 EUR

Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G

B. Baaijens, watermolen Haaksbergen
Result: 70 EUR

Bertus Baaijens (Enschede), olieverf op linnen, watermolen Haaksbergen 40x50cm. Cond.: G

4 Paardenprenten
Starting price 75 EUR

Vier 19e eeuwse paardenprenten England Steeple Chase. Prachtige vruchtenhouten Biedermeier lijsten 59x52cm. Cond.: G

Miniatuur portret
Starting price 90 EUR

Miniatuurportret ca. 1900 op ivoor, gesigneerd Dennery in goede staat 11,5x11,5cm. Cond.: G

John Heartfield, fotocollectie
Starting price 100 EUR

John Heartfield 1891-1968. Originele doos met 33 lithos, hoofdzakelijk spotprenten over het derde rijk WO II. VeB Verlag der Kunst Dresden, 33 Fotomontage. Met origineel boekje Cond.: G

Corneille litho
Result: 110 EUR

Guilliaume Corneille 97, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G

Litho, Gavarni
Starting price 30 EUR

Gavarni, lithografie op papier, man en vrouw in toneelkleding 17x20cm. (vochtvlekjes) 17x20cm. Cond.: R

Stilleven
Starting price 120 EUR

Bouvier ca. 1880 (Franse school), olieverf op paneel, glazen vaas met bloemen 36x23cm. Cond.: G

3 Franse kopergravures
Starting price 75 EUR

Drie gravures P. Wouwermans pinxit, (J. Moyreau sculpist avec privilege du Roy 1757), 1x "De Chiens", 1x "Entree D'abreuvoir", 1x "Occupations Champestres", 48x37cm. Cond.: G