Stadsplattegrond gemeente Oldenzaal 19e-20e eeuw. Uitgave van Hugo Suringar te Leeuwarden. Lithografie op papier 17x21cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, kerkgezicht met figuur 40x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, ingekleurde prent?, dorpsstraat met kerk 17,5x7,5cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, gravure met aquatint, Ventië 19x13,5cm. Cond.: G
F.C. de Fregger ca. 1890, kopergravure op papier, "Uberrechnung des Kaiserlichen Geschenke an Andreas Hofer in der Hofburg zu innsbruck" 40x53cm. Cond.: G
M. Wunsch ca. 1890, kopergravure, "Ein Wichtiges Geheimnis" 33x45cm. Cond.: G
Marcel Schelleben? 2000 eppreuve de artiste, lithografie op papier, stilleven met kruik 74x55cm. Cond.: G
Omgeving Nicolaas van Berchem (1620- 1683 Holland), gravure op papier, twee bokken (rechtsboven gemerkt "d") 13x10cm. Cond.: G
Naar Ruysdael, oliegrafie op papier, landschap met vee en figuren 32x33cm. Cond.: G
M.H. Scheltens - Venema, aquarel op papier, watergezicht met boerderij 47x35cm. Cond.: G
S. Kok, houtskool op papier, zittende sigaret rokende man met hoed 12x15cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse gravures van S. Durand met voorstellingen van treinen en figuren. (vast tussen passepartout) 23x10cm. en 15x22cm. Cond.: G
Gravure 19e eeuw naar Adriaan van Ostade, onguur drinkend gezelschap 25x29cm. COnd.: G
F. Paalman (Hengelo), houtskool op papier, Annemieke 50x64cm. Cond.: G
Trogir Kvakovic '87, aqaurel op papier, kathedraal met poort 16x26cm. Cond.: G
Wim Bettenhausen 1996, ets op papier, Huize Hoevelaken 27/200 42x28cm. Cond.: G
Boilly 76 Texoprint, reproductie op stof, abstracte compositie op stof 70x70cm. Cond.: G
Gavarni, handingekleurde gravure, L'artiste physionomie des modes 17x22cm. Cond.: G
Gesigneerd Chicot 20e eeuw, lithografie op papier, paardensport scene 50x60cm. Cond.: G
Jacobus Gerardus Veldheer (Haarlem 1866 - 1954 Blaricum), ets op papier, stad bij rivier met stenen brug (iets vergeeld, geen vlekken) 45x42cm. Cond.: G