Ring GG585/000 bezet met 9 briljanten ca. 0.40 crt. ø 53, ca.4.25 gr.
Ring GG 750/000 met een briljant ,0.80 crt fancy-yellow/ SI en 2 zeer fine trapeze saffieren in zeer goede kleur (1 besch.) ø55, 6.2 gr.
18e Eeuws ongekeurd GG750/000 kruis met diamanten (antiek gezet). 4x3 cm., ca.6.30 gr.
Y-vormig collier zilver 925/000 bezet amethisten L.41-46 cm., ca.17 gr.
Cartier bril, gemerkt op de neusbrug: C1988 Cartier 59 14 (GG/WG 14 krt?)
Collier van 2 rijen jade met 36 tussenstukjes,GG, slot GG585/000 bezet met diamant, L.39 cm.
Collier van coelestien en35 tussenbolletjes GG 585/000,bolsluiting GG 585/000 L:.40 cm.
Malachiet collier, 26 tussenbolletjes GG585/000 bolrib slot GG585/000, L.36cm.,
Carneool collier ø 17 mm., karabijn sluiting zilver 925/0000 verg.L. 50 cm., ca.141.6 gr.