Groot keramieken beeld, gemerkt WE, voorstellend een ijsbeer vechtend met een eskimo 20e eeuw 31x23x15cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een danseres, Julius Schmidt Felling (1895 - 1930 Duitsland). Naden van de armen zijn iets bijgewerkt H.: 36,5cm. Cond.: G
Vroeg houten heilig beeld ca. 1700, voorstellend Christus op de bok met originele restpatina in de huidkleur en goede staat 21x12x10cm. Cond.: G
Grote bronzen wandplaquette, gemonogrammeerd L.Z. '34 (Lambertus Zijl) met gietstempels 33x26cm. Cond.: G
Twee grote terracotta kerkelijke beelden, voorstelend: Jezus en een keer Heilige Gerardus Majella,19e eeuw. mist 1vinger en 1 deel is los 60x37x21cm. en 60x37x19cm. Cond.: G
Groot houten heiligbeeld gesigneerd H. Bretting 59, prachtig gebeiteld 109x38x24cm. Cond.: G
Oud bronzen beeld (1900-1930) gemonteerd op marmeren sokkel met een voorstelling uit de Griekse oudheid. Vier figuren met een stier en diverse afbeeldingen rondom. Stukje van de marmeren sokkel mist 2...
Bronzen figuur op marmeren sokkel met annotatie zittend figuur. (Therm. troon) Unica 1993 Fl. 1.800,= 20x20x17cm. Cond.: G
Bronzen Thaise figuur 18e-19e eeuw staand op houten sokkel H.: 34cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een gestyleerde gier op marmeren voet 21e eeuw. Gesigneerd Altorf 31x24x13cm. Cond.: U
Bronzen beer met schietschijf op marmeren sokkel, gesigneerd P. Leibküchler (1873 - 1938 Duitsland) 19x6x6cm. Cond.: G
Bronzen elf 20e eeuw ongesigneerd in zeer goede staat 25x18x9cm. Cond.: G
Jugendstil buste ca. 1900 van compositie metaal op sokkel 24cm. Cond.: G
Groot bronzen Shiva beeld 20e eeuw in zeer goede staat 52cm. Cond.: G
Bronzen roofvogel op marmeren sokkel gesigneerd A. Thorburn (Naar) 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 32x16x13cm. Cond.: G
Staande bronzen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een halfnaakte Oosterse danseres (India), geheel staand op opengewerkte bronzen voet 43x14x11cm. Cond.: G
Zware Afrikaans bronzen kop van de Ohi stam (Nigeria) 45x19x16cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een golfer gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw 30x15x13cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een halfnaakte aangeketende dame, geheel gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw Cond.: U
Bronzen figuur uit de baroktijd ca. 1750 voorstellend putti met kelk, waarschijnlijk een tafelbel geweest 6,3cm. Cond.: G
J. Norau ca. 1900, grote bronzen plaquette van Jezus met kruis 32x24cm. Cond.: G
Oude houtgesneden putti 1e helft 20e eeuw naar 18e eeuws voorbeeld met kaarskandelaar in de armen. In goede originele staat 44cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend een vrouw met tamboerijn. gesigneerd F. Moreau 41x15x15cm. Cond.: G