Kavel bestaande uit 2 stel oorstekers zilver 925/000 bezet met parels, en een ring ø 54/545, ca.14.8 gr.
26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...
Twee Chinese 19e eeuwse knobbelvazen met blauw landschapsdecor met figuren. Mooie kwaliteit. 1x Goed, 1x gelijmd 30,5xø13cm. Cond.: R
Biedermeier tafel ca. 1830 mahoniefineer met kolompoot, fineerschade 76xø106cm. Cond.: R
Oude benen rechthoekige schuifdoos met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de doos bevinden zich 6 grote benen dobbelstenen 9x5x2,6cm.
Aparte Chinese tafellamp ca. 1940 met groen spekstenen bewerkte voet en Foo-Hond bovenop. In goede originele staat 51x10x8cm. Cond.: G
Drie Kantonees porseleinen borden ca. 1920 met bloemendecor in goede staat ø24cm. Cond.: G
Jugendstil Art Nouveau tablet (plated) met 11 borrelglaasjes en plated houder. Gesigneerd C. Neeffs. In goede originele staat 3x34x16cm. en 5xø3,3cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse spiegel ca. 1910 in goede originele staat met facetgeslepen spiegels 156x68x10cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosterse vrouw met ram en schaap 50x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G
Hanny Stolker (Enschede), gouache op papier, abstracte compositie 24x34cm. Cond.: G
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.
Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x vijzel met samper 10xø10,5cm. en 1x koperen ketel 26x25xø17cm. COnd.: G
Twee oude tinnen kandelaars 20e eeuw in goede staat 19xø10cm. Cond.: G
Twee tinnen Jugendstil (Art Nouveau) schalen met zweepslagmotief, gemerkt Duitsland 30x20x7cm. en 29x13x1cm. Cond.: G
D. Luik, olieverf op linnen, landschap met boerderij 50x70cm. Cond.: G
Drie antieke kruithouders; 1x Aziatisch brons 5x5,5x2,5cm. 2x Engels messing (1x gesigneerd James Dixon en Sons Sheffield) 20x8x3,5cm. en 20x5x2,5cm. Cond.: G
Oude benen dobbelsteen met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de dobbelsteen zitten 6 kleinere dobbelstenen 20e eeuw 3,8x3,6cm. Cond.: G
2 Weegschaaltjes eierweegschaaltje H. 19 cm., levensmiddelen weegschaaltje H. 24 . Cond.:G
Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G