Antieke hanger in de vorm van een kruis met crucifix, schuimgoud. ca. 3.90 gr.L 5 cm.
Biedermeier tafel ca. 1830 mahoniefineer met kolompoot, fineerschade 76xø106cm. Cond.: R
Aparte houten gefiguurzaagde stalamp met als voorstelling dansende paren. Vermoedelijk Duitsland ca. 1920 38x21x21cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollandse spiegel ca. 1910 in goede originele staat met facetgeslepen spiegels 156x68x10cm. Cond.: G
Fragment van een Egyptisch of Romeins beeld (authentiek) van een vrouwenhoofd met haardracht 7,5x6,5x5,5cm. Cond.: G
Gesigneerd Gabriel, olieverf op linnen, poldergezicht met molen 46x38cm. Cond.: G
Prachtige benen lijst met ovaal damesportret in interieur 20e eeuw. (Lithografie overgeschilderd) 20,5x17cm. Cond.: G
Charles Dijkman ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille, olieverf op hout, houten beschilderde sculptuur van een kat. 22x31x7cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter I: 1843, MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U
Armband van 4 rijen granaat met een RG 585/000 slot bezet met granaat. L. 20 cm.,
Kavel bestaande uit 2 stel oorstekers zilver 925/000 bezet met parels, en een ring ø 54/545, ca.14.8 gr.
26 Delen Japans lakwerk houten servies bestaande uit; 8x rijstkommen met deksel 7xø14cm. en gouddecor met landschapsmotief, 1x los deksel en 17x vierkant bord (4 borden beschadigd) met bloemdecor en g...
Oude benen rechthoekige schuifdoos met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in de doos bevinden zich 6 grote benen dobbelstenen 9x5x2,6cm.
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Oosterse vrouw met ram en schaap 50x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer, gemengde techniek op papier, danseres 20x27cm. Cond.: G
Jugendstil Art Nouveau tablet (plated) met 11 borrelglaasjes en plated houder. Gesigneerd C. Neeffs. In goede originele staat 3x34x16cm. en 5xø3,3cm. Cond.: G
Hanny Stolker (Enschede), gouache op papier, abstracte compositie 24x34cm. Cond.: G
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Dames armbandhorloge GG 585/000, Pontiac, ca. 21.90 gr. L.18 cm.
Twee delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x vijzel met samper 10xø10,5cm. en 1x koperen ketel 26x25xø17cm. COnd.: G
D. Luik, olieverf op linnen, landschap met boerderij 50x70cm. Cond.: G
Twee oude tinnen kandelaars 20e eeuw in goede staat 19xø10cm. Cond.: G