Ongesigneerd met rode verzamelaarsstempel, stijl 15e eeuw, waarschijnlijk latere datum, gravure op papier, Adam en Eva 18x24cm. Cond.: G
C. Hamer ca. 1930, olieverf op linnen, de IJssel bij Deventer 50x35cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Frankriijk ca. 1900, ets op papier, Femme Incontant nr. 11 19x29cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren lepel met gegraveerde steel en bakrand. Grootkeur 835/000 midden 19e eeuw, MT: Jan Hendrik Eversbag AMsterdam ca. 39gr. L.: 20cm. Cond.: U
Anton Heyboer, olieverf op papier, bruid 31x38cm. Cond.: G
Zilveren spoorweghorloge ca. 1900 "Russels Railway Keyless Watch" ø5,5cm.
Zes delen beschilderd tin (Edeltin Tiel Utrecht), beschilderd door W. van Ijmeren o.a; 1 tablet, 1 suikerpot, 1 melkkan, 1 napje en kraantjeskan 7-43cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Ruwel?), olieverf op linnen, dorpsgezicht met kerk en figuren 30x50cm. Cond.: G
Matteo Brondy (origineel of naar?), olieverf op paneel, Franse havenplaats 46x34cm. Cond.: G
Zilveren Oosters zeilschip (driemaster) met 4-tal roeispanen en kanon op voorplegt. L.: 16cm. H.: 21cm. (incl. houten console) Cond.: U
Wandelstok met zilveren greep 800/000 met florale motieven L.: 82cm. Cond.: U