This website uses cookies

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Ongesigneerde ets, verzamelaarsstempel
Result: 75 EUR

Ongesigneerd met rode verzamelaarsstempel, stijl 15e eeuw, waarschijnlijk latere datum, gravure op papier, Adam en Eva 18x24cm. Cond.: G

Parfumflesje
Starting price 575 EUR

C.M. van de Woerd
Starting price 35 EUR

C. Hamer, de IJssel Deventer
Starting price 100 EUR

C. Hamer ca. 1930, olieverf op linnen, de IJssel bij Deventer 50x35cm. Cond.: G

Onduidelijk, Femme Icontant
Result: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd Frankriijk ca. 1900, ets op papier, Femme Incontant nr. 11 19x29cm. Cond.: G

Zilveren lepel
Starting price 120 EUR

Anton Heyboer, bruid
Starting price 250 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, bruid 31x38cm. Cond.: G

3 Gravureplaten in lijst
Result: 25 EUR

Zilveren spoorweghorloge
Result: 40 EUR

Zilveren spoorweghorloge ca. 1900 "Russels Railway Keyless Watch" ø5,5cm.

2 Spoorweghorloges
Result: 90 EUR

Trekbel
Starting price 20 EUR

6 Delen beschilderd tin
Result: 40 EUR

Zes delen beschilderd tin (Edeltin Tiel Utrecht), beschilderd door W. van Ijmeren o.a; 1 tablet, 1 suikerpot, 1 melkkan, 1 napje en kraantjeskan 7-43cm. Cond.: G

2 Tinnen schaaltjes
Result: 40 EUR

Schilderij, romantische voorstelling
Result: 210 EUR

Ketting peridot/parel
Result: 100 EUR

Gouden armband
Result: 750 EUR

Armband GG 585/000, L.19 x 1.6 cm., ca. 39.20 gr.

Gouden broche
Result: 51 EUR

Takbroche GG 585/000, ca. 3.05 gr.

Onduidelijk gesig., dorpsgezicht
Starting price 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Ruwel?), olieverf op linnen, dorpsgezicht met kerk en figuren 30x50cm. Cond.: G

Matteo Brondy
Starting price 400 EUR

Matteo Brondy (origineel of naar?), olieverf op paneel, Franse havenplaats 46x34cm. Cond.: G

Icoon, Nicolaus
Starting price 1.000 EUR

Icoon, kruiziging
Starting price 625 EUR

Chinees zeilschip
Starting price 375 EUR

Impressionistisch schilderij
Result: 140 EUR

Zilveren wandelstok
Result: 80 EUR

Wandelstok met zilveren greep 800/000 met florale motieven L.: 82cm. Cond.: U