This website uses cookies

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

4 Borden
Starting price 90 EUR

Vier antieke Kantonese porseleinen borden, 19e eeuw, 2 borden gaaf en 2 met lichte randschade.ø20.5 en ø21 cm..Cond.:R/G

2 Capucijner kop&schotels
Result: 110 EUR

4 Chinese kommen
Starting price 190 EUR

Fam Rose bord, 18e eeuw
Result: 130 EUR

2 Chinese borden
Starting price 80 EUR

Zwart stenen vaas
Starting price 80 EUR

2 Porseleinen vazen
Result: 40 EUR

Twee Chinees porseleinen siervazen 20e eeuw met figurendecor 28xø12cm. Cond.: G

4 Delen albast
Starting price 15 EUR

Vier delen albast 20e eeuw waaronder 1 tafellamp, 2 dekselpotten en 1 lampevoet 11-33cm. Cond.: G

Keramieken Ghendi
Starting price 35 EUR

Oude keramieken geglazuurde Chinese Ghendi met bloemdecor 1e helft 20e eeuw 30xø19cm. Cond.: G

4 Delen Chinees porselein
Starting price 25 EUR

Lampetkannen stel
Result: 20 EUR

3-Delig keramieken lampetstel, gemerkt Neptun 60 29xø30cm. Cond.: G

4 Delen Goebel
Result: 25 EUR

3x Vogel (mezen) ca. 6x12cm., 1 met beschadigde vleugel en 1x Goebel plaquette met Berlijnse beer 13x8x2,5cm.

Chinese beker met oortje
Result: 140 EUR

4 Hondentegels
Starting price 60 EUR

Gebakstel
Result: 40 EUR

13-Delig Hutschenreuther Hohenberg porseleinen cakeset 20e eeuw met rozen en goudrand-decor; 1x randschade 27x31cm. en 14x14cm. Cond.: G

4 Kop&Schotels 18e eeuw
Result: 95 EUR

2 Kastkommen Regout
Result: 60 EUR

Twee kastkommen Petrus Regout ca. 1890, decor Timor (1x met haarscheur) 9xø16cm. Cond.: R

4 Vogeltegels
Starting price 60 EUR

2 Delen porselein
Result: 30 EUR

5 Borden, 18e eeuw
Starting price 45 EUR

Vijf Chinees porseleinen borden met divers blauw motief (beschadigd) ø22,5cm.- ø28cm. Cond.: M

3 Keramieken vaasjes
Starting price 20 EUR

Drie oude Hollandse keramieken vaasjes, bruin met bloemmotief (Drents plateel). 2 kleine vaasjes chips af, grote vaas chip uit bodem 7,5-14cm. Cond.: M-R

5 Figurentegels
Starting price 100 EUR

Porseleinen hond
Starting price 20 EUR

Duitse keramieken Sitzendorf windhond (poot gelijmd) ca. 1930 11x24x9cm. Cond.: R

5 Kopjes + 3 Schotels
Result: 50 EUR

5 Geëmailleerde kop&schotels
Starting price 25 EUR

3-Delig koffieservies
Starting price 15 EUR

Delfts blauw kaststel
Starting price 40 EUR

Schenkkan
Starting price 25 EUR

4 Keramieken borden
Result: 70 EUR

5 Japanse imari borden
Starting price 40 EUR

Restservies Gelda
Starting price 30 EUR

3 Keramieken borden
Result: 95 EUR

2 Delen porselein
Result: 15 EUR

Grote porseleinen groep
Result: 325 EUR

5 Tegels
Starting price 90 EUR

Vijf Hollandse tegels in lijst; 3x 17e eeuw en 2x 18e eeuw (beschadigingen), 15,5x43cm. en 15x28cm. Cond.: R

2 Porseleinen groepjes
Starting price 20 EUR

Twee oude porseleinen figuren 20e eeuw; 1x man met vrouw (19754 Germany) 12x11x5cm. en 1x koets met figuren (ongemerkt) 10x16x5cm. Cond.: G

6 Boerenimari borden
Result: 25 EUR

Zes 19e eeuwse boerenimari porseleinen borden met geschulpte rand; 1x gerestaureerd, 1x lichte randschade, 1x kapot en 3x heel ø21,5cm. Cond.: M-G

Bierkruik met tinnen deksel
Result: 40 EUR

6 Delen aardewerk
Starting price 20 EUR

Zes delen aardewerk 20e eeuw; 1x Chinees roze gemberpotje, 1x porseleinen figuur, 1x keramieken pop, 1x Chinees bord en 2x Royal Worchester Porcelain dekselpotjes met bramenmotief Cond.: G

Bord + Schaal
Starting price 20 EUR

Twee defecte 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bord met randschade en bloemdecor ø29,7cm. en 1x bord (gebroken, gelijmd en gekramt) met floraal decor ø19,8cm. Cond.: M

Vaas aardewerk met tin
Starting price 30 EUR

6 Delen Belleek
Starting price 65 EUR

2 Pauwborden Delft
Result: 40 EUR

Twee antieke Delfts pauwenborden, gemerkt De Klaauw; 1x gebarsten en 1x lichte randschade ø23cm. Cond.: R

Amazone op paard
No reserve price

Keramieken amazone te paard ca. 1930, gemonogrammeerd H.P. (poot en hoofd gelijmd) 36x40x14cm. Cond.: M

Wedgwood borden 20x
Result: 60 EUR

Twintig borden met decor; 16x Wedgwood Limited Edition Country Days ø20,5cm. en 4x W.J. Georg Fine China, bloemen met vogeldecor ø20cm. Cond.: G

Porseleinen meisje met hond
Result: 35 EUR

Duits porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, gemerkt met W en kroon 1764. Voorstelling van kind met hond in zeer goede staat 16,5x13x9cm. Cond.: G

Porseleinen meisje op geitenbok
Starting price 60 EUR

Duits Bavaria porseleinen figuur ca. 1960, Gerold Porzellan Western Germany. Voorstelling van kindje op steenbok met gouddecor in zeer goede staat 17,5x13x6cm. Cond.: G

Mandje ca. 1900
Starting price 60 EUR

Oud keramiek gevlochten mand 1e helft 20e eeuw met gouddecor, onduidelijk gestempeld en nr. 936 21 294 B Y79. Bevat 2 barsten 8xø22cm. Cond.: R

6 Figurentegels
Starting price 120 EUR

Grote imari schotel
Starting price 40 EUR

6 Hollandse tegels + bordje
Result: 15 EUR

Kutani vaasje ca. 1910
Starting price 100 EUR

Japans kutani aardewerken vaas ca. 1910 met gouddecor en figuren 19,5xø11cm. Cond.: G

3 Chinese eieren
Result: 55 EUR

Drie oude Chinese keramiek beschilderde eieren met figuren-, bloemen- en gouddecor 20e eeuw (opening bij bodem) ca. 11xø7cm. Cond.: G

6 Kop&schotels kutani
Starting price 10 EUR

Zes porseleinen Kutani kop&schotels 1e helft 20e eeuw met gouddecor, figuren en landschappen, lichte randschades 6xø11,5cm. Cond.: R

Blauw Chinese vaas
Starting price 50 EUR

3 Delen imari
Starting price 80 EUR

2 Tegels, jongen/meisje
Starting price 20 EUR

10x Mangaantegel, 18e eeuw
Starting price 100 EUR

Tien Hollandse tegels 18e eeuw met mangaan landschapsdecor, enkele licht beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: R-G

6 Satsuma bordjes
Starting price 60 EUR

Vaas
No reserve price

Vaas met deksel
No reserve price

6 Tegels, musketiers
Result: 130 EUR

7 Porseleinen beeldjes
Result: 15 EUR

KPM bord
Result: 60 EUR

Grote wit porseleinen presenteerschaal K.P.M. (Duitsland), 20e eeuw, 38x30 cm., Cond.:G

7 Vis schotels
Starting price 20 EUR

Zeven delen Chinees porselein met karpers afgebeeld 20e eeuw (visschotels) ø11.5cm. en ø20cm. Cond.: G

Moccaserviesje
Starting price 20 EUR

Ballustervaas, Deens
Result: 25 EUR

Oude keramieken balustervaas, 1e helft 20e eeuw, Denmark, monogram: HAK, blauw glazuur met takkendecor. 26x ø 12cm., Cond.:G

8 Kop&Schotels Regout
Starting price 20 EUR

Negen delen restservies waarvan 8 kop&schotels 6xø13cm. Societe Ceramique Maastricht Jugendstil en 1 suikerpot 11x14x9cm. Cond.: G

2 Delen majolica
Result: 22 EUR

Twee delen majolica 1e helft 20e eeuw; 1x grote schoen gemerkt OWO JMKZ 14x25x11cm. en 1x trekpotje in schelpvorm, ongemerkt 13x10x15cm. Cond.: G

Aanbiedschaal
Starting price 10 EUR

Jugendstil porseleinen presenteerschaal met bloemendecor en opengewerkte rand, ongemerkt 32x19cm. Cond.: G

Aardewerk vaasje, Poole
Starting price 15 EUR

Engels keramieken vaasje (bloemdecor) gemerkt Poole England est. 1873 L.E. 20e eeuw. 12,3xø10,3cm. Cond.: G

Div. kop&schotels
Result: 20 EUR

Groot kavel diversen, hoofdzakelijk Engels porseleinen kop&schotels. O.a; Elizabeth, Royal Ascot, Wedgwood, Royal Stafford, Royal Windsor e.a. 20e eeuw. Cond.: G

Aardewerken schaaltje
Starting price 15 EUR

Aardewerken geglazuurde kom gemerkt Grimstrup ca. 1900. haarscheur + chipje 5,5xø17,5cm. Cond.: R

2 Staffordshire honden
Starting price 25 EUR

Aardewerken schenkkan
Starting price 20 EUR

Majolica schenkkan ca. 1900 bewerkt met wapen en soldaten 17,5xø13cm. Cond.: G

Ballustervaas Boch
Result: 25 EUR

Ballustervaas van Boch Keramik Editions La Louviere, nr. 1168, 22xø20cm.

Antieke gemberpot
Result: 110 EUR

Art Deco vaas, Juan
Starting price 30 EUR

Keramieken Art Deco vaas, gemerkt Clement Massier ca. 1930. geglazuurd in zeer goede staat 15xø13cm. Cond.: G

3 Borden
Starting price 25 EUR

Aziatische vaas, speksteen
Starting price 30 EUR

Beschilderd bord
Result: 30 EUR

Groot terracotta sierbord ca. 1900, gemerkt P. Ipsen Kjöbenhaun (Kopenhagen) Eneret. beschilderd met een landschap ø47cm. Cond.: G

2 Aardewerk borden
Result: 30 EUR

Twee oude keramieken schalen ca. 1930 Rosenthal Duitsland; 1x met bloemdecor en 1x met geribbeld groen decor ø27-ø28cm. Cond.: G

Bierkruik
Result: 10 EUR

Bierkruik, jachtmotief
Result: 15 EUR

Keramiek bowlpot
Result: 160 EUR

Bisquit pors. dekseldoos
Result: 20 EUR

Oude bisquit porseleinen dekseldoos, gemerkt made in Austria 1032 4, gedecoreerd mnet bladgoud en guirlandes 1e helft 20e eeuw 12x17x20cm. Cond.: G

Aardewerk vaas
Starting price 25 EUR

Boch kaststel + bord
Result: 25 EUR

Vier delen Vieux Rhodes Boch porselein 20e eeuw; 1x 3-delig kaststel 24-36cm.; en 1x groot sierbord ø34cm. in zeer goede staat

Schenkkan Holland
Result: 25 EUR

Oude keramieken schenkkan met verlopen glazuur, gemerkt N.V. de Rijn Leiderdorp Holland Nr. 5071. In goede staat 23x19xø17cm.

Bord, 18e eeuw
Result: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloemmotief ø28cm, chip uit de rand Cond.: R

Chieng Lung bord, 18e eeuw
Result: 60 EUR

Delfts blauw bord
Starting price 60 EUR

Grote Royal Koninklijk Delft sierbord met bloemendecor en geschulpte rand 20e eeuw ø40cm. Cond.: G

Aardewerken fazant
Starting price 30 EUR

Delfts blauw kaststel
Result: 17 EUR

Groot 3-delig Delfts blauw kaststel, gemaakt door Royal Sphinx Boch België 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 47xø24cm. en 34xø17cm. Cond.: G

Delfts blauwe kan+kandelaar
Result: 21 EUR

Delfts blauwe keramieken kan en kandelaar 1e helft 20e eeuw. Kan is gaaf, gemerkt en gesigneerd. kandelaar is gelijmd en porseleinen fles is gemerkt 22-25cm. Cond.: R

Delfts blauwe oorschaal
Starting price 80 EUR

Royal Koninklijk Delft schaal met handvaten en bloemendecor 20e eeuw. Chips en handvat gelijmd 7x34x27cm. Cond.: R