Vier antieke Kantonese porseleinen borden, 19e eeuw, 2 borden gaaf en 2 met lichte randschade.ø20.5 en ø21 cm..Cond.:R/G
Twee Chinees porseleinen siervazen 20e eeuw met figurendecor 28xø12cm. Cond.: G
Vier delen albast 20e eeuw waaronder 1 tafellamp, 2 dekselpotten en 1 lampevoet 11-33cm. Cond.: G
Oude keramieken geglazuurde Chinese Ghendi met bloemdecor 1e helft 20e eeuw 30xø19cm. Cond.: G
3-Delig keramieken lampetstel, gemerkt Neptun 60 29xø30cm. Cond.: G
3x Vogel (mezen) ca. 6x12cm., 1 met beschadigde vleugel en 1x Goebel plaquette met Berlijnse beer 13x8x2,5cm.
13-Delig Hutschenreuther Hohenberg porseleinen cakeset 20e eeuw met rozen en goudrand-decor; 1x randschade 27x31cm. en 14x14cm. Cond.: G
Twee kastkommen Petrus Regout ca. 1890, decor Timor (1x met haarscheur) 9xø16cm. Cond.: R
Vijf Chinees porseleinen borden met divers blauw motief (beschadigd) ø22,5cm.- ø28cm. Cond.: M
Drie oude Hollandse keramieken vaasjes, bruin met bloemmotief (Drents plateel). 2 kleine vaasjes chips af, grote vaas chip uit bodem 7,5-14cm. Cond.: M-R
Duitse keramieken Sitzendorf windhond (poot gelijmd) ca. 1930 11x24x9cm. Cond.: R
Vijf Hollandse tegels in lijst; 3x 17e eeuw en 2x 18e eeuw (beschadigingen), 15,5x43cm. en 15x28cm. Cond.: R
Twee oude porseleinen figuren 20e eeuw; 1x man met vrouw (19754 Germany) 12x11x5cm. en 1x koets met figuren (ongemerkt) 10x16x5cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse boerenimari porseleinen borden met geschulpte rand; 1x gerestaureerd, 1x lichte randschade, 1x kapot en 3x heel ø21,5cm. Cond.: M-G
Zes delen aardewerk 20e eeuw; 1x Chinees roze gemberpotje, 1x porseleinen figuur, 1x keramieken pop, 1x Chinees bord en 2x Royal Worchester Porcelain dekselpotjes met bramenmotief Cond.: G
Twee defecte 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bord met randschade en bloemdecor ø29,7cm. en 1x bord (gebroken, gelijmd en gekramt) met floraal decor ø19,8cm. Cond.: M
Twee antieke Delfts pauwenborden, gemerkt De Klaauw; 1x gebarsten en 1x lichte randschade ø23cm. Cond.: R
Keramieken amazone te paard ca. 1930, gemonogrammeerd H.P. (poot en hoofd gelijmd) 36x40x14cm. Cond.: M
Twintig borden met decor; 16x Wedgwood Limited Edition Country Days ø20,5cm. en 4x W.J. Georg Fine China, bloemen met vogeldecor ø20cm. Cond.: G
Duits porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, gemerkt met W en kroon 1764. Voorstelling van kind met hond in zeer goede staat 16,5x13x9cm. Cond.: G
Duits Bavaria porseleinen figuur ca. 1960, Gerold Porzellan Western Germany. Voorstelling van kindje op steenbok met gouddecor in zeer goede staat 17,5x13x6cm. Cond.: G
Oud keramiek gevlochten mand 1e helft 20e eeuw met gouddecor, onduidelijk gestempeld en nr. 936 21 294 B Y79. Bevat 2 barsten 8xø22cm. Cond.: R
Japans kutani aardewerken vaas ca. 1910 met gouddecor en figuren 19,5xø11cm. Cond.: G
Drie oude Chinese keramiek beschilderde eieren met figuren-, bloemen- en gouddecor 20e eeuw (opening bij bodem) ca. 11xø7cm. Cond.: G
Zes porseleinen Kutani kop&schotels 1e helft 20e eeuw met gouddecor, figuren en landschappen, lichte randschades 6xø11,5cm. Cond.: R
Tien Hollandse tegels 18e eeuw met mangaan landschapsdecor, enkele licht beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: R-G
Grote wit porseleinen presenteerschaal K.P.M. (Duitsland), 20e eeuw, 38x30 cm., Cond.:G
Zeven delen Chinees porselein met karpers afgebeeld 20e eeuw (visschotels) ø11.5cm. en ø20cm. Cond.: G
Oude keramieken balustervaas, 1e helft 20e eeuw, Denmark, monogram: HAK, blauw glazuur met takkendecor. 26x ø 12cm., Cond.:G
Negen delen restservies waarvan 8 kop&schotels 6xø13cm. Societe Ceramique Maastricht Jugendstil en 1 suikerpot 11x14x9cm. Cond.: G
Twee delen majolica 1e helft 20e eeuw; 1x grote schoen gemerkt OWO JMKZ 14x25x11cm. en 1x trekpotje in schelpvorm, ongemerkt 13x10x15cm. Cond.: G
Jugendstil porseleinen presenteerschaal met bloemendecor en opengewerkte rand, ongemerkt 32x19cm. Cond.: G
Engels keramieken vaasje (bloemdecor) gemerkt Poole England est. 1873 L.E. 20e eeuw. 12,3xø10,3cm. Cond.: G
Groot kavel diversen, hoofdzakelijk Engels porseleinen kop&schotels. O.a; Elizabeth, Royal Ascot, Wedgwood, Royal Stafford, Royal Windsor e.a. 20e eeuw. Cond.: G
Aardewerken geglazuurde kom gemerkt Grimstrup ca. 1900. haarscheur + chipje 5,5xø17,5cm. Cond.: R
Majolica schenkkan ca. 1900 bewerkt met wapen en soldaten 17,5xø13cm. Cond.: G
Ballustervaas van Boch Keramik Editions La Louviere, nr. 1168, 22xø20cm.
Keramieken Art Deco vaas, gemerkt Clement Massier ca. 1930. geglazuurd in zeer goede staat 15xø13cm. Cond.: G
Groot terracotta sierbord ca. 1900, gemerkt P. Ipsen Kjöbenhaun (Kopenhagen) Eneret. beschilderd met een landschap ø47cm. Cond.: G
Twee oude keramieken schalen ca. 1930 Rosenthal Duitsland; 1x met bloemdecor en 1x met geribbeld groen decor ø27-ø28cm. Cond.: G
Oude bisquit porseleinen dekseldoos, gemerkt made in Austria 1032 4, gedecoreerd mnet bladgoud en guirlandes 1e helft 20e eeuw 12x17x20cm. Cond.: G
Vier delen Vieux Rhodes Boch porselein 20e eeuw; 1x 3-delig kaststel 24-36cm.; en 1x groot sierbord ø34cm. in zeer goede staat
Oude keramieken schenkkan met verlopen glazuur, gemerkt N.V. de Rijn Leiderdorp Holland Nr. 5071. In goede staat 23x19xø17cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloemmotief ø28cm, chip uit de rand Cond.: R
Grote Royal Koninklijk Delft sierbord met bloemendecor en geschulpte rand 20e eeuw ø40cm. Cond.: G
Groot 3-delig Delfts blauw kaststel, gemaakt door Royal Sphinx Boch België 1e helft 20e eeuw met bloemmotief 47xø24cm. en 34xø17cm. Cond.: G
Delfts blauwe keramieken kan en kandelaar 1e helft 20e eeuw. Kan is gaaf, gemerkt en gesigneerd. kandelaar is gelijmd en porseleinen fles is gemerkt 22-25cm. Cond.: R
Royal Koninklijk Delft schaal met handvaten en bloemendecor 20e eeuw. Chips en handvat gelijmd 7x34x27cm. Cond.: R