This website uses cookies

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Grote kruik
Result: 10 EUR

Stel vazen Boch
Result: 10 EUR

Stel vazen Boch
Result: 10 EUR

Trekpotje, 19e eeuw
Result: 10 EUR

Wilhelmina kopje 1898
Result: 10 EUR

2 Beeldjes
Starting price 10 EUR

Doos divers porselein
Result: 20 EUR

Doos divers porselein; Chinees, Delft etc. Cond.: G

Handdoekrekje met tegels
Result: 15 EUR

Porseleinen beeldje Rusland
Result: 10 EUR

Pors. jongen met hond
Starting price 15 EUR

Gouda Holland karaf
Starting price 15 EUR

Westraven tegel
Starting price 15 EUR

Majolica duif
Result: 15 EUR

12 Delen porselein
Starting price 15 EUR

Pors. dekseldoosje + schaaltje
Starting price 15 EUR

2 Aardewerken schotels
Result: 15 EUR

Twee grote Spaanse Fayence sierborden 20e eeuw; 1x gemerkt Esperanza Campesina, 1x gemerkt Pintado Amano Espana. beide gesigneerd M. Mario (1x randschade) ø40cm. en ø46cm. Cond.: G

Imari dekselvaasje
Result: 15 EUR

2 Chinese kop&schotels
Result: 25 EUR

2 Delen keramiek
Starting price 15 EUR

1x Duitse keramiek vaas 60-er jaren, gesigneerd W. germnay K. Lein rood geglazuurd 35xø13cm. en 1x asbak gesigneerd Ravelli rood geglazuurd 23xø10cm. Cond.: G

2 Imari borden
Result: 15 EUR

3 Borden Delft
Result: 15 EUR

Drie keramieken sierborden van Oud Delft 20e eeuw met bloemdecor ø28cm. en ø24,5cm. Cond.: G

3 Borden Petrus Regout
Result: 20 EUR

Drie keramieken borden van Petrus Regout Maastricht ca. 1900 decor Visch ø23cm. Cond.: G

2 Kantonese borden
Result: 15 EUR

Twee Kantonese porseleinen sierborden 20e eeuw met groen/rose bloemdecor in zeer goede staat ø26,5cm. Cond.: G

Porseleinen merrie met veulen
Starting price 15 EUR