Twee grote Spaanse Fayence sierborden 20e eeuw; 1x gemerkt Esperanza Campesina, 1x gemerkt Pintado Amano Espana. beide gesigneerd M. Mario (1x randschade) ø40cm. en ø46cm. Cond.: G
1x Duitse keramiek vaas 60-er jaren, gesigneerd W. germnay K. Lein rood geglazuurd 35xø13cm. en 1x asbak gesigneerd Ravelli rood geglazuurd 23xø10cm. Cond.: G
Drie keramieken sierborden van Oud Delft 20e eeuw met bloemdecor ø28cm. en ø24,5cm. Cond.: G
Drie keramieken borden van Petrus Regout Maastricht ca. 1900 decor Visch ø23cm. Cond.: G
Twee Kantonese porseleinen sierborden 20e eeuw met groen/rose bloemdecor in zeer goede staat ø26,5cm. Cond.: G