Hollandse 18e eeuwse Delfts keramieken bord met teken (verso) en donkerblauw bloemmotief. Lichte randglazuurschade ø31cm. Cond.: G
Oud 4-delig Hollands keramieken kaststel van Royal Sphinx Boch, decor Delft. In zeer goede staat 20e eeuw, 26-39cm. Cond.: G
Groot Japans imari sierbord 20e eeuw, decor met bloemen en bomen (haarscheur). ø40,5cm. Cond.: G
Jugendstil stijl siervaas, gemerkt Unicorn Studio met zweepslagmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 35cm. COnd.: G
Grote porseleinen vaas in jugendstil vormgeving, gemerkt Unicorn Studios Fine Porcelain 34xø18cm. Cond.: G
Oud Kantonees gemberpotje ca. 1900 in zeer goede staat 10,5x10,5cm. Cond.: G
Oude Kantonese keramieken siervaas 20e eeuw met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G
Oude Delftse knobbelvaas met Chinees motief 19e-20e eeuw in goede staat (monogram) 30x14x14cm. Cond.: G
Grote keramieken Kutani vaas ca. 1900 met Chinese tekens onder de vaas. Afgebeeld met diverse Japanse figuren en gouddecor. Minimale restauratie aan de voet 40xø21cm. Cond.: R-G
Grote majolica keramieken drinkpul Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een kapiteinskop met zeemeermin 20x18x13cm. Cond.: G
Grote majolica keramieken drinkpul, voorstellend een kapitein met kreeft als handvat. Royal Doulton en Co 2e helft 20e eeuw 21x10x13cm. Cond.: G
Grote Kantonese keramieken vaas ca. 1900 (kraag gelijmd) afgebeeld met krijgers 60xø25cm. Cond.: M
Delfts keramieken ovale pauwschotel met geschulpte rand. Blauw decor met pauw en bloemen 20e eeuw. 32,5x25,5cm. Cond.: G
Gouda platelen schaal 1e helft 20e eeuw decor Gerdy met bloemmotief . Schaal bevat een barst. 7xø27cm. Cond.: M