This website uses cookies

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Duitse dolk
Result: 250 EUR

Duitse dolk
Result: 250 EUR

2 Cloisonne vazen
Starting price 250 EUR

2x Castallette, vuurverguld
Starting price 250 EUR

Franse messing hanglamp
Starting price 250 EUR

Empire lampevoet
Result: 260 EUR

5-Delige inktstel
Starting price 240 EUR

Bureauset
Starting price 240 EUR

Hanglamp
Starting price 225 EUR

Kruis
Starting price 225 EUR

Vijzel, 16e eeuw
Starting price 220 EUR

Bronzen vijzel ca. 1600 met stamper (scheur in vijzel) 7,5xø12cm. Cond.: R

2 Zaagvis tanden
Starting price 220 EUR

Twee zaagvistanden gemonteerd op voet 85cm. en 70cm. Cond.: G

Reliëf van zandsteen
Starting price 200 EUR

Reliëf van zandsteen
Starting price 200 EUR

Reliëf van zandsteen
Starting price 200 EUR

Kwik barometer
Result: 225 EUR

Reliëf van zandsteen
Starting price 200 EUR

Dubbelloops geweer
Result: 175 EUR

2 Degens
Starting price 200 EUR

Twee 19e eeuwse Oosterse sabels, zwaar gebruikt 81-86cm. Cond.: R

Jugendstil lamp + kap
Starting price 200 EUR

Huisaltaar ca. 1900
Starting price 200 EUR

Tantalus
Starting price 200 EUR

Prachtige eikenhouten tantalus met verchroomd beslag. Aflsuitbare likeurkelder met 3 karaffen, 4 glaasjes en lade ca. 1900 in zeer goede staat 30x27x33cm. Cond.: G

Engelse bestekcassette
Starting price 200 EUR

Kruis
Starting price 200 EUR