Twee grote castolettes ca. 1880, verguld met marmer in zeer goede staat met bokkenkoppen. 46xø15cm.
Grote Franse messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in rococo vormgeving. 3-Lichts met kristallen pegels en draak 81x45x48cm. Cond.: G
Bronzen vijzel ca. 1600 met stamper (scheur in vijzel) 7,5xø12cm. Cond.: R
Twee zaagvistanden gemonteerd op voet 85cm. en 70cm. Cond.: G
Prachtige eikenhouten tantalus met verchroomd beslag. Aflsuitbare likeurkelder met 3 karaffen, 4 glaasjes en lade ca. 1900 in zeer goede staat 30x27x33cm. Cond.: G