Grote glazen karaf met tinnen armaturen in Art Nouveau stijl (Jugendstil) 2e helft 20e eeuw 36,5xø13cm. Cond.: G
Philips radio/wereldontvanger ca. 1960 in originele staat, krasjes op de kast 32x50cm. Cond.: R
Kleine bronzen Hollandse kroonluchter 5-lichts 20e eeuw 34x34cm. Cond.: G
Tinnen Art Deco kaarskandelaar in de vorm van een duif, gemerkt Daalderop Tiel (kaarshouder vervormd) 18,5x10x7cm. Cond.: R
Groot Art Deco dienblad ca. 1930 gemaakt van spiegelglas en verchroomde omranding 35x35cm. Cond.: G
Twee bronzen kandelaars ca. 1900 naar 17e-18e eeuws voorbeeld in goede staat 33cm. Cond.: G
Pijp met porseleinen kop ca. 1880 met als voorstelling een boerenpaar op het land. Stoffen verbindingsstuk is gescheurd, verder in goede staat 25cm. Cond.: G
Twee oude gipsen bustes, goudbruin beschilderd (Mozart & Beethoven) 19x17x10cm. en 18x17x10cm. Cond.: G
Oude telmachine "Original Oohner Göteborg" (verf bladerd af) 12x33x17cm. Cond.: R
Doos met antiek oud koper en tinwerk o.a; spuit, kruiken, borden etc. Cond.: G
Vier delen messing 20e eeuw; 2x kaarskandelaar met putti, 1x vijzel met stamper, 1x jardiniere met binnenbak 7-22cm. Cond.: G
Aparte Duitse briefopener met olifantenkop ca. 1910 (scheurtjes in lemmet, breuk) 26,5x4x1cm. Cond.: R
Mahoniehouten cassette ca. 1880 Engeland met parelmoer inleg. 3 stukjes missen, verder in goede staat 9x28,5x18,5cm. Cond.: G
Oude speelkaarten-deelmachine gemaakt van hout en metaal. Gemerkt Christiaensen Antwerpen-Bruxelles "Jal made in France" 40x13x11cm. Cond.: G
Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G