Twee sieraden ca. 1900; 1x Art Nouveau Gesp met monogram T.B. en 1x Sterling zilveren krokodil ring .
Amethist-parel collier 8-12mm., L. 46cm., karabijn sluiting zilver 925/000, ca.42.6 gr.
Koningsketting L.50 cm., ø 6mm., staal verguld D Orata von FBM, ca. 74.7 gr.
Y-collier multi color,zilver 925/000 bestaande uit parels en groene turkoois L.48 cm., 40.3 gr.
Kavel bestaande uit een ring ø64 bezet met een citrien, en 3 paar oorhangers bezet met citrien, vuuropaal en rookkwarts. zilver 925/000 ca. 19.6 gr.
Twee oude verchroomde stopwatches; 1x gemerkt Leonidas 7 jewels Footbal ø5,5cm. en 1x Lemania ø5cm.