Wandelstok met zilveren greep 800/000 met florale motieven L.: 82cm. Cond.: U
Bijzonder fraai zilveren tafelstuk voorstellend een oorlogsschip op wielen. Tweemaster met 2 ra's, bemanning met sabels en geweren. Zowel bovendek als schip zijn rijkelijk bewerkt met zee- en strijdmo...
Bijzonder groot zilveren barok tafelstuk bestaande uit basement op vier opengewerkte poten. De baluster draagt aan twee zijden met opengewerkte dragers. Twee ronde bekkens en torst bovenop 1 groot bek...
Kralentasje met zilveren beugel aan ketting, beugelbreedte 9.5 cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren punchlepel met getordeerde steel en parelrand. Grootkeur 835/000, jaarletter B: 1886, MT: Theodorus Uriot Amsterdam, ca. 56gr. 23cm. Cond.: U
Russische cloisonne kousch met florale motieven waarin verwerkt 11 ovale cabuchon geslepen half edelstenen voorzien van diverse Russische zilver keuren. Totale lengte 9 cm., H. 5 cm., Cond.:U
Zilveren Oosters zeilschip (driemaster) met 4-tal roeispanen en kanon op voorplegt. L.: 16cm. H.: 21cm. (incl. houten console) Cond.: U
Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G
Bijzonder stuk: Engels sterling zilveren bokaal waarin cijferringklok. Aan beide zijden en op de voet evenals op de knop zijn vuurvergulde koordkettingen gemonteerd. Bovenop deze "trofee"is een kleine...
Kristallen karaf op zilveren voet met zilveren flessenbak. H.38 cm., Cond.:G
Zilveren suikerklontjestang met schelpmotief-bekken en 2 dragen putti op de armen van de schaar. het geheel is sterk geprofileerd. Voorzien van oude belastingstempel 925/000 (begin 1900) ca. 54gr. 13,...
Kristallen karaf op Hollands zilveren voet met zilveren verbindingsketting aan stop. H.34 cm., Zilveren voet behoeft reparatie. Cond.:R
Bijzonder mooi Hollands zilveren tablet 835/000, jaarletter G: 1941, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1260gr. 42x32cm. Cond.: U
Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...
Zilveren lepeltje, op achterzijde geemailleerd, buitenlands fabrikaat (Rusland?), ca. 16gr. L.: 10cm. Cond.: U
Engels sterling zilveren cabaratet op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U
Divers Hollands zilver; Vork, lepel, mes, 2 servetringen en 2 vingerdoekringen. Totaalgewicht ca. 190gr. Cond.: U
Bijzonder mooi Russisch cloisonne ei op 3 bokkepoten met vuurvergulde zilveren binnenkant, en afneembaar deksel. Het geheel is versierd met geëmailleerde zwanen en florale motieven en bezet met 7 cabu...
Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Fraai zilveren vierarmige 5-lichts kandelaar op gelobte gegraveerde voet, rustend op vier pootjes. De kroon wordt gedragen door een weelderige dansende putti 835/000 ca. 2875gr. 44xø34cm. Cond.: U
Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U
12-Delig Duits plated WMF bestek; 12x grote lepels, 12x kleine lepels, 12x dessertlepels, 12x grote vorken, 12 kleine vorken, 12x dessert vorken, 12x grote messen, 12x kleine messen, 12x dessert messe...
Zilveren meloenvormige kraantjeskan op vast onderstel waarin zilveren navulbaar theelicht met ivoren haantje op kraantje. 925/000 ca. 1747gr. Basement 14,5x14,5cm. H.: 28cm. øKan 15cm. Cond.: U
Fluwelen tas met zilveren 835/000 beugel aan ketting, Jarletter: I:1918, MT.:onleesbaar. beugelbreedte 14 cm., Cond.:U
Grote silverplated siertablet Wallace Silverplate made in USA. Bewerkt met monogram 20e eeuw ø39cm.
Antieke zilveren taartschep met opengewerkte vergulde bak en zilveren heft met parelrand L.: 31cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren lepel met gegraveerde steel en bakrand. Grootkeur 835/000 midden 19e eeuw, MT: Jan Hendrik Eversbag AMsterdam ca. 39gr. L.: 20cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren oorijzer met twee bewerkte zilveren voorstukken voorzien van gravure: WJK 1882. 68 gr., Cond:G
3 Delen Hollands zilver; 1x suikerschep (kolenbakmodel), 1x petit-four schep, 1x netfruitschep ca. 1900 ca. 70gr. Cond.: U
Oud Hollands zilveren schaartje met boer- en boerinmotief op de armen ca. 29gr. L.: 9cm. Cond.: U
Bijzonder fraaie zilveren soepterrine met zilveren deksel op vier massieve poten. Mooi bewerkte handgrepen en dekselknop. Voorzien van belastingteken buitenlandse werken "V" ca. 1542gr. 36x19x25cm. Co...
Twee Hollands zilveren suikerscheppen uit 1917 en 1921, samen ca. 26gr. L.: 13,5cm. Cond.: U
Zilveren Jugendstil presenteer-etui 800/00 ca. 76gr. 9x7,5x1,5cm. Cond.: G
Engels sterling zilveren ovaal bonbonmandje 925/000, fraai ajourgezaagd, jaarletter G, Chester 1907, MT: Georg Nathan & Rieley Hayes ca. 168gr. 29x11cm. Cond.: G
Twee delen plated 20e eeuw; 1x dekseldoos in barok vormgeving met gravure 14x14x10cm. en 1x dekselschaal in rococo stijl met 2 handgrepen 10x18xø13cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Russisch cloisonne parfumflesje op drie pijnappelpootjes met afschroefbaar dopje, waarin 2 cabuchongeslepen halfedelstenen. Voorzien van diverse Russische zilverkeuren : A.C. 1896, H.9 ...
Twee antieke zilveren vingerhoedjes, 1x voorzien van belastingteken. samen ca. 9gr. Cond.: U
Oude zilveren schaar aan lange zilveren jasseronketting met duifjesmotief Cond.: U
Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U
Diverse delen Gerritsen en Kempen plated bestek; 6x groot mes, 6x klein mes, 6x grote lepel, 6x kleine lepel, 6x grote vork, 6x kleine vork, 1x messenslijpvijl, 1x kleine saus/juslepel en 3x diverse o...
Mooi zwaar Engels zilveren theeservies begin 1900, Sheffield: Walker & Hall, 925/000 ca. 870gr. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren mergboor 835/000 met ivoren heft, jaarteller M: 1821, MT: onleesbaar L.: 22,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur tuingieter, buitenlandse makelij 925/000 3xø3cm. ca. 33gr. Cond.: U
Antieke Hollands zilveren strooilepel 835/000, jaarletter I: 1843, MT: Hendrikus Simon de Leeuw 's Hertogenbosch ca. 27gr. L.: 15cm. Cond.: U
Zilveren opengewerkte flessenonderzetter met blauwglazen inzetbak op drie pootjes 925/000 zilvergewicht ca. 74cm. 4xø12cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren trekpotje, grootkeur 925/000, jaarletter S: 1877, J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 305gr. H.: 10cm. Cond.: U
Dertien delige plated eierdopset met houder en lepels ca. 1900 staand op klauwpootjes (mooie kwaliteit) bestaande uit houder met 6 eierdopjes en 6 lepels. 25x20x20cm. Cond.: G
Zes antieke Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel 835/000, jaarletter L: 1921, MT: G.A. van Engelen Oostrom Schoonhoven ca. 63gr. L.: 10cm. Cond.: U
Kristallen suikercoupe op zilveren voet met zilveren klontjestang, MT: AK1 Andries Kooiman Schoonhoven begin 1900. 10xø12,5cm. (tang=ca. 19gr.) Cond.: U
Bewerkte zilveren petit-four tang 800/000 ca. 46gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel uit 1874 met mooi zilveren slot, Groot keur MT: JB 835/000 Cond.: G
Zilveren schaartje in foudraal, bewerkt met ornamenten en putti-kopjes in de armen 925/000 ca. 87gr. L.: 12cm. Cond.: U
Grote zilveren visschep, model van de steel Hollands glad, bak is voorzien van uitgezaagd bloemmotief en gegraveerde vis. MT: vermoedelijk Bernardus Gillis, Den Bosch ca. 147gr. L.: 36cm. Cond.: U
Twee kristallen lepelvaasjes met Hollands zilveren rand 800/000 en 8 diverse zilveren lepeltjes 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 76gr. Cond.: U
Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G
Zilveren beursbeugeltje met filigrain motieven ca. 15gr. 7,5cm. Cond.: U
Unieke zilveren wandelstok met getorste florale motieven over de gehele lengte. Mooi uitgesneden ramskop als greep. 925/000 ca. 565gr. L.: 88cm. Cond.: U
Antieke zilveren Franse schaar 925/000, MT: JKLM ca. 74gr. L.: 15cm. Cond.: U
Bijzonder mooi zilveren tablet op 3 pootjes met gecontourneerde rand 925/000, jaarletter I: 1908 Birmingham ca. 670gr. ø25cm. Cond.: U
Prachtige antieke Hollands zilveren beugel met geborduurde tas, MT: 10, jaarletter C. De beugel is voorzien van een schuifknopsluiting 835/000 ca. 15cm. Cond.: U
Zes persoons plated Keltum bestek bestaande uit; 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 6 kleinere vorken en 6 grotere vorken in cassette 27x23x61cm. Cond.:G
Cassette met 12 WMF plated theelepeltjes ca. 1900 Duitsland 4x17x17cm. Cond.: G
Hollandse kaasschaaf met zilveren heft 835/000, jaarletter S: 1928, MT: Zilverfabriek Voorschoten 20cm. Cond.: G
Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U 14.5cm.
Twaalf zilveren theelepels bestaande uit 6 modellen 835/000, diverse meestertekens. Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.: U
Antieke kristallen geëtste sigaren-presenteerbeker op zilveren voet waaronder zwart houten basement met 3 ivoren bolpootjes H.: 19cm. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren tafelblik, zwaar bewerkt met Oud Hollandse voorstelling 835/000, waarborgkantoor Amsterdam, jaarletter J: 1944, ca. 167gr. 17,5x18,5cm. (incl. handgreep) Cond.: U
Hollands zilveren miniatuur van een draaiorgel, MT: onduidelijk ca. 74gr. 7x5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren dubbele mergboor 835/000 grootkeur, jaarletter F: 1840, MT: onleesbaar ca. 45gr. L.: 20,5cm. Cond.: U
Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...
Zilveren Art Nouveau 3-lichts kandelaars 925/000 29x11cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren mergboor 825/000, jaarletter B: 1836, MT: Joh. Curvers Rotterdam ca. 64gr. L.: 21cm. Cond.: U
Drie Hollands zilveren belegvorkjes, zware kwaliteit en van 1e gehalte 925/000, jaarletter G: 1991, MT: Kon. v. Kempen en Begeer. ca. 79gr. (samen), L.: 14cm. Cond.: U
4 Delen zilver; 1x taartschep en natfruitschep met zilveren heft, 1x zilveren theelepeltje en 1x rijghaak met zilveren heft Cond.: G
Antieke kristallen boterstolp met onderschotel voorzien van zilveren knop, MT: Cornelus Johannes Middendorp Rotterdam ca. 1890. Chips van onderschotel, conditie verder goed
Twaalf Hollands zilveren theelepels met fruitmotief op steel (o.a; ananas, pompoen, druiven etc.) 835/000 ca. 145gr. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U
Diverse delen Keltum plated bestek met parelrand; 6 lepels, 6 vorken, 6 messen, 1 soeplepel, 6 vismesjes, 6 visvorkjes, 2 botermesjes, 2 vorkjes en 1 juslepel Cond.: G
Kristallen bonbonschaal met olijfmotief en Hollands zilveren hengsel met parelrand. MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1890. 835/000 ø17,5cm. Cond.: G (kleine chips)
Ovaal Hollands zilveren dienblad met parelrand, grootkeur 925/000, jaarletter J, minervakopje A: Amsterdam (is waarborgkantoor) ca. 582gr. 33x25cm. Cond.: U
Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U
Prachtig antieke Hollands zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk, Amsterdam ca. 168gr. L.: 32cm. Cond.: U
Drie zilveren suikerklontjestangen 835/000 waarvan 2x Hollands. Gewicht samen ca. 66gr. Lengtes 7,5/11,5/12,5cm. Cond.: U
Filigrain zilveren armband met camee en metalen broche.
Twaalf antieke Hollands zilveren advocaatlepeltjes met getorste steel en parelrandje in origineel etui ca. 1850, MT: Johannes Schijfsma & Zn. Sneek. Totaal gewicht lepels ca. 62gr. L.: 8,5cm. Cond.: U
Twee schildpad deksels, voorzien van Hollands zilveren monturen 14x8cm. Cond.: U
3 Delen zilver; 1x Hollands zilveren cakeprikker 835/000, jaarletter C: 1937, MT: A.L.B. Meijer Schoonhoven ca. 45gr. 1x Hollands zilveren suikerschep en 1x Hollands zilveren theeschep. Gewicht samen ...
Kristallen glas (7,5cm.) en roomkan (13cm.) op zilveren voet Cond.: G
Zilveren hanger met gemonteerde helm waarop gekroonde 2-koppige adelaar. Zilverteken onleesbaar. H.4cm., 12 gr., Cond.:U
Antieke Hollandse bijbel met psalmenboek. Zilveren slot 835/000 begin 1800, MT: Arend Wegterholt Deventer Cond.: R
Mooie grote ajourgezaagde zilveren hengselmand op ovale voet, afgebiesd met parelrand 925/000 ca. 767gr. 32x20x14cm. Cond.: U (Totale hoogte met hangsel 32cm.)