This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

13. Juliveiling 2012

Auction on Friday, July 20, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Samac beeld
Starting price 100 EUR

Compositie metalen beeld ca. 1900 van een jongen met boomstam op houten voet, "Soir D'ete par Rancoulet" 35xø14cm. Cond.: G

Bronzen man met paard
Starting price 340 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend een jongen met zijn paard en accesoires (korf, gereedschap etc.). Prachtig fijn uitgewerkt op marmeren voet in zeer goede staat 23x28x13cm. Cond.: G

Bronzen beeld, jongen
Starting price 580 EUR

Bronzen figuur ca. 1900 gesigneerd C. Anfrie. (Charles Anfrie 1833 - 1905 Franrkijk), voorstellend een jongen die zich achter het hoofd krabt, mooie patina in zeer goede staat 42cm. Cond.: G

Wandplaquette gips
Starting price 80 EUR

Grote gipsen wandplaquette met twee putto 20e eeuw (naar 18e eeuws voorbeeld) in goede staat 120x32cm. Cond.: G

Legering figuur, houten voet
Starting price 60 EUR

Oude compositie metalen figuur van een man staande op boeg van een schip op houten sokkel H.: 62cm. Cond.: G

2 Houtgesneden figuren
Result: 25 EUR

Twee houtgesneden figuren ca. 1950, vermoedelijk Duitsland 39-59cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Smidt Felling
Starting price 180 EUR

Bronzen figuur van Smidt felling (1895- 1930 Duitsland) voorstellend een vissersjongen met hoge laarzen en stormmuts 26cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Keck
Starting price 140 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel 20e eeuw, gesigneerd Keck (Duitsland). Jongen met kruiwagen 15x7x5cm. Cond.: G

Beeld, monnik
Starting price 160 EUR

Zware oude bronzen monnikenkop 20e eeuw, ongemerkt 17x12x11cm. Cond.: G

2 Bronzen figuren
Starting price 80 EUR

Twee bronzen figuren 20e eeuw voorstellend een liggende lezende jongen en een liggend lezend meisje met hond en kat 12x20x10cm. en 13x19x10cm. Cond.: G

Bronzen lakstempel, duivel
Starting price 250 EUR

Bronzen lakstempel ca. 1910 in de vorm van een duivel met vleugels. Stempel met letters H.v.l. 24cm.

Houten beeld
Starting price 140 EUR

Houten handgestoken buste-beeld 19e eeuw, voorstellend een man met baard en hoed in 17e eeuwse kledendracht (met wandophanging) 16x26x12cm. Cond.: G

Bronzen zeemeermin, fontein
Result: 150 EUR

Bronzen fontein in de vorm van een zeemeermin 2e helft 20e eeuw, water komt uit de schelp 30x27x19cm. Cond.: G

Bronzen tafel met dolfijn
Result: 200 EUR

Zware bronzen tafel met als voet 3 middeleeuwse zeemonsters 20e eeuw. In zeer goede staat 49xø37cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Starting price 70 EUR

Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw voorstellend een jongen zittend op waterpomp. Zwart marmeren sokkel 31x16x17cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Starting price 60 EUR

Twee oude Oosterse bronzen beeldjes 1e helft 20e eeuw, 2x vrouwelijke boedha met schaal, staande op voet 18cm. Cond.: G

Art Deco beeld
Starting price 100 EUR

Groot Art Deco beeld ca. 1920 met marmeren voet met daarop twee compositie metalen figuren. meisje en hinde (meisje koud beschilderd). 2 Chips van marmeren voet, verder in goede staat 22x64x13cm.

Gietijzeren putti
Starting price 25 EUR

Gietijzeren sierplaquette ca. 1900 met als voorstelling musicerende putti ø16cm. Cond.: U

Bronzen Quan Ying ca. 1920
Starting price 150 EUR

Oud Chinees bronzen figuur Quan Ying ca. 1900 in goede staat 14,5cm. Cond.: G

Houten beeld, bosduivel
Starting price 180 EUR

Houtgesneden bosduivel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland in zeer goede staat 39x21x22cm. Cond.: G

Houtsnijwerk, kerstkribbe
Result: 20 EUR

Oud houtsnijwerk uit een stuk boomstam voorstellend Maria met kind en figuren. Vermoedelijk Duitsland 1e helft 20e eeuw 37x20x16cm. Cond.: G

Plaquette
Starting price 100 EUR

Koperen wandplaquette ca. 1900, gesigneerd Friede-Kieser. "Das Tagwerk ist vollbracht nun ziehen wir der Heimat zu". Voorstellend een ossenspan en paardenspan met 2 figuren. Eikenhouten omlijsting 45x...

8 Bronzen figuren India
Starting price 180 EUR

Acht bronzen figuren 20e eeu, voorstellend musicerende Indiase vrouwen 15cm. Cond.: G

Plaquette Horowitch
Starting price 80 EUR

Bronzen plaquette, voorstellend een Joodse man met bril (L. Horovitz) ca. 1910 in goede staat 22x17,5cm. Cond.: G