Bronzen Jugendstil schaal staande op vier pootjes ca. 1900 met waterlelie, kikker en bloem. Tweedimensionaal opgewerkt met mooie patina in goede originele staat 5x27x23cm. Cond.: G
Grote bronzen valk met marmeren voet, gesigneerd Fernandez 21e eeuw 37x17x12cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellende een wegdruipende klok op dode boom (Dali stijl) geheel staand op marmeren voet 21e eeuw 37x25x18cm. Cond.: G
Antieke bronzen buste, gesigneerd C. Keil (waarschijnlijk Karl Keil 1838 - 1889 Duitsland). Plated brons. Voorstellende Maarschalk Bismarck, buste op roodmarmeren zuil 16x5,5x5,5cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur voorstellend een bukkende naakte dame op marmeren voet 21e eeuw 20x12x10cm. Cond.: G
Houten aartsengel ca. 1800 met originele beschildering in zeer goede staat 27x13x8cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend een saxofoonspelende elf, Jörg Steegmüller 29x15x16cm. Cond.: G
Vurenhouten 18e eeuw barok Mariabeeld met kindje Jezus. Wormbeval achterzijde, deel arm en stukje hand missen 47cm. Cond.: R
Oude bronzen schaal met figuur, gemerkt Ayte Bronce Ildfast (Deens?) ca. 1930. Mooie patina en goede originele staat 10x32,5cm. Cond.: G
Bronzen meisje op zwart marmeren sokkel, gemerkt D.H. Chiparus (naar) met gietstempel 21e eeuw 35xø10cm. Cond.: G
Twee oude bronzen figuren; 1x Antiek Chinees bronzen tijger (gesigneerd op de buik), mooi bewerkt 7x16x4cm. en 1x Gotische schenkkan in de vorm van een leeuw (leeftijd onbekend) 11x14x5cm.
Keramieken jongenshoofd ca. 1900 (terracotta geglazuurd) staande op goudkleurige houten voet in zeer goede originele staat 34x27x17cm.
Bronzen Chinees ca. 1900 staande op platte bronzen voet met daarop een schildpad 27x22x14cm. Cond.: G
Moderne bronzen buste met zwart marmeren voet 21e eeuw (met karakteristieke kop), naar Giacomelli 35x24x12cm. Cond.: G
Metalen wandlamp, voorstellende een visser met vissersmuts en pijp ca. 1920. Lamp moet in de pijp. Licht gaat aan door knopje op de kin, ogen zijn van glas 22,5x17x11cm. In goede originele staat.
Bronzen figuur ca. 1930 op bruin marmeren sokkel, voorstellend een voetballer met bal, ongesigneerd 19x12x9cm. Cond.: G
Vroeg houtgestoken Corpus Christie 17e-18e eeuw, vermoedelijk Zuidelijke landen. Zonder armen 34cm.
Antieke Oosterse bronzen boedha met restvergulding 10x7x3cm. Cond.: G
Compositie metalen jager, gemerkt Ulisse ca. 1900. Brons patina in zeer goede originele staat 51x24x12cm. Cond.: G
Chinees marmeren figuur ca. 1900 in de vorm van een katachtige 8x10x6cm. Cond.: G
Oude hoorn des Overvloeds met bronzen voet voorstellend een man met duif 20e eeuw 38x25x12cm. Cond.: G
Compositie metalen beeld ca. 1940 op marmeren sokkel, voorstellend een keeper met bal. Brons patina 25x5x13x10cm. Cond.: G