Ring WG 585/000 met 2 rijen met 7 briljanten, totaal 0.28 crt. gezet n poten. ø 47, ca. 2,2 gr.
Chatelaine oorhangers WG met briljanten ca. 1,00 crt, SI/GW-W. Lengte 45 mm. 10,9gr.
Chatelaine WG 750/000, met briljanten ca. 0,50 crt SI/W,GW. Lengte 60mm, 7,1 gr.
Zilveren kromdolk, niëllo bewerking, in bijbehorende schede. Totale lengte 30 cm., Cond.:U
Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.
Antiek Hollands zilveren835/000 jamlepel met gegraveerde spadel en getorste steel Jaarletter S, 1902. MT: onleesbaar. Lengte 15,5 cm, ca. 24 gr. Cond.: U.
Zilveren armband met kala koppen, scharnierende schakels en middenstuk. Deze armband werd gebruikt tijdens huwelijken en gedragen op de bovenarm van de vrouw ca. 33gr. L.: 18,5cm., Cond.: G
Antieke Holland zilveren beugeltas met jasseronketting en binnenbeugel. Jaarletter C, 1812. Gehalte IO: 833/000 ( is 10 penningen) Beugelbreedte 18 cm. Cond.: U.
Mooie antiek Engels zilveren 925/000 dekseldoos, geheel bewerkt met landelijke en visserij voorstellingen, 19e eeuw. MT.:BM, Jaarletter F., 8x5x3 cm., ca.100 gr., Cond.±U
Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U
4-Armige kaarskandelaar zilver 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT:Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd. 21xø32cm., ca.528gr.
Hollands zilveren bonbonschaaltje met opengewerkte florale- en faunamotieven. 2e gehalte grootkeur. Jaarletter I: 1943. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Minervakopje C: Den Haag. 20x14x3 cm. ca.140 gr.C...
Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen en achterzijde van de bak, grootkeur. Jaarletter:T:1878, MT.:Cornelis Ernst Held, Amsterdam. L.18.5 cm., ca.66gr., Cond.:U
Bijzonder mooie antieke kristallen gembercoupe op zilveren voet en met zilveren knop op deksel, 835/000, ca.1880, MT.:van Kempen Voorschoten. voet ø12cm., coupe ø21 cm.. H.33cm., Cond.:U
Engelse sterling zilveren presenteerschaal op zilveren voet. MT.E.V., Jaarletter:S, ø22.5 cm., H.9.5 cm., ca.444gr., Cond.:U
RIng GG, 585/000. Brede fantasiering met diverse railszettingen bezet met 32 briljant geslepen diamanten, 1,00 crt. SI/P W. ø 56, 7,8 gr.
Streekbroche, GG 585/000, ovaal model met een sterbewerking midden met parel en onderaan kwarstjes, ca 3,5 mm, ca 6,7 gr.
Ring GG 585/000, slagmodel met daartussen 9 briljanten, 0.40 crt, gezet in losse zetkasten. De middelste steen staat iets hogerop. ø 53, ca. 4,4 gr.
Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht blauw emaille. In het midden een markies geslepen blauw topaas ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 lichte topazen. In de bred...
Ring GG/WG/RG, 750/000 met 4 briljanten, 0.12 crt gezet in een GG balkje. Geplaatst bovenop een RG strikvorm. ø 50, ca. 3,7 gr.
Ring GG/WG 750/000. Breed ovale WG bovenkant met daarin 1 grote briljant in het midden en 2 wat kleinere briljanten aan weerskanten, totaal 0,55 crt. De randen van de zetkasten en de balken aan de zij...
Broche GG/WG 585/000, in de vorm van de vogel met GG en WG veren. De WG veren zijn bezet met 90 briljanten met div. groottes, ruim 1,00 crt. ca 23,3 gr.
Collier en hanger GG 585/000. Ronde fantasie hanger, ruw bewerkt met WG driehoek, welke bezet is met briljant geslepen diamanten, totaal 0.21 crt. SI, pave gezet. Bevestigd aan een fijn vierkant palmi...
Broche GG 585/000. Gedraaid, gematteerd model met op de rand 7 briljant geslepen diamanten, totaal 0.18 crt. SI. De rand waarin de stenen zijn gezet is gepolijst. De broche is voorzien van een kanonsl...