Oude plafoniere 2e helft 20e eeuw van bewerkt koper met glas 15xø44cm. Cond.: G
Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw, klein formaat in goede originele staat. Barstjes in glazuur 21xø11,5cm. Cond.: G
Zeldzaam 18e eeuws Meissen porseleinen figuur. Altenburger Bäuerin 1764/70, van Johann Carl Schönheit?, blauwe zwaarden met nr.3 Beschadigingen aan groente in de mand. 17.7x8x7cm.,
Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...
12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.
Grote antieke bisquit porseleinen figuren vaas, ca.1890, Amfora Austria (wat craquelé)oorstellend paard met ruiter. 47x28x28cm., Cond.:G
Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G
Oud bisquit porseleinen tafelstuk met doorbroken gevlochten porseleinen schaal ca. 1920, vermoedelijk Italië, voorstellende twee Griekse vrouwen 31x17x13cm. Cond.: G
Prachtige antieke Duits porseleinen reservisten kruik met prachtig tinnen deksel met daarop een leeuw met glazen oog en een handbeschilderde stad bovenop de deksel met 6-kantig glas. 2 Bataljon Landau...
Grote Meissen porseleinen groep, ca.1920, gesigneerd:O.Pilz Y155 100, knaufzeit (stukje bij oor af) herder aan het breien bij zijn schapen. 38x32x15cm.,Cond.:G
Prachtige grote Duitse steengoed kruik ca. 1800 met blauwe beschildering in zeer goede staat 47x27cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen ruiter te paard, ca.1950, nr.1133 141, geweer afgebroken, oortje gerestaureerd,teugel gerestaureerd?, 27x25x10.5cm., Cond.:R
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Twee antieke majolica fonteinen, ca.1890, gemerkt Teplitz, man bij een fontein en vrouw bij een fontein. Beide zijn beschadigd. 46x28x25cm., en 45x25x23cm.,
Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Zes delen Frans Fayence 20e eeuw in renaissance stijl met bloemen en/of figurendecor (6 Vazen, beschadigingen) 12-24cm. Cond.: R
Prachtige Jugendstil keramieken bloempot met bijbehorende zuil ca. 1900 (genummerd). Groen geglazuurd met zweepslag-bloemenmotief in zeer goede staat. 1 Chip aan de voet, niet in zicht. 101x50x36cm. C...
K.P.M. porseleinen vaas met handbeschilderde bloemen, vlindermotief en goudrand ca. 1930 in goede staat 28xø15cm. Cond.: G
Twee zeldzame handbeschilderde dekselvazen Jugendstil ca.1900, gemerkt D.D. in bloemenvorm beschilderd met bloemen-landschap-figuren-en gouddecor. Beiden chips af. 27x27x19cm.
Antieke 19e eeuwse porseleinen vaas met compositie metalen voet en handbeschilderd kakimon motief. 16.5xø 14.5cm. Cond.:G
Antiek Meissen porseleinen figuur, ca.1900 (knaufzeit), meisje met paardestaarten en omslagdoek.(minimale chips) 14x6x7cm.,Cond.:G
Twee majolica tafelstukken ca. 1900; 1x tafelstuk met twee figuren en mand met druiven (hoofd gelijmd en vinger af), gemerkt 15619 S. dep. 24x31x16cm. en 1x tafelstuk van twee figuren met mand en bloe...
Twee Duitse Fayence pullen; 1x bierpul met tinnen deksel met bloemendecor ca. 1800 en 1x kan met tinnen deksel en voet ca. 1900 met figuur in landschap afgebeeld 19-27cm. Cond.: G
Groot antiek bisquit porseleinen Royal Dux figuur, voorstellende een vader en moeder met kind. Aan voorzijde met opschrift: Pax et Labour. In zeer goede originele staat. 48x22x18 cm., Cond.:G