Engels porseleinen figuur Chelsea ca. 1880 handbeschilderd. Bok met twee manden en lint. Tipje hoorn gelijmd 11x15x13cm. Cond.: R-G
Zes delen Frans Fayence 20e eeuw in renaissance stijl met bloemen en/of figurendecor (6 Vazen, beschadigingen) 12-24cm. Cond.: R
Groot antiek bisquit porseleinen Royal Dux figuur, voorstellende een vader en moeder met kind. Aan voorzijde met opschrift: Pax et Labour. In zeer goede originele staat. 48x22x18 cm., Cond.:G
Twee antieke majolica fonteinen, ca.1890, gemerkt Teplitz, man bij een fontein en vrouw bij een fontein. Beide zijn beschadigd. 46x28x25cm., en 45x25x23cm.,
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Grote keramieken plaquette ca. 1900 met Chinees decor, genummerd 83 en 2 in zeer goede staat 43x33x1,5cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen ruiter te paard, ca.1950, nr.1133 141, geweer afgebroken, oortje gerestaureerd,teugel gerestaureerd?, 27x25x10.5cm., Cond.:R
Prachtige grote Duitse steengoed kruik ca. 1800 met blauwe beschildering in zeer goede staat 47x27cm. Cond.: G
Grote Meissen porseleinen groep, ca.1920, gesigneerd:O.Pilz Y155 100, knaufzeit (stukje bij oor af) herder aan het breien bij zijn schapen. 38x32x15cm.,Cond.:G
Prachtige antieke Duits porseleinen reservisten kruik met prachtig tinnen deksel met daarop een leeuw met glazen oog en een handbeschilderde stad bovenop de deksel met 6-kantig glas. 2 Bataljon Landau...
Oud bisquit porseleinen tafelstuk met doorbroken gevlochten porseleinen schaal ca. 1920, vermoedelijk Italië, voorstellende twee Griekse vrouwen 31x17x13cm. Cond.: G
Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G
Grote antieke bisquit porseleinen figuren vaas, ca.1890, Amfora Austria (wat craquelé)oorstellend paard met ruiter. 47x28x28cm., Cond.:G
Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.
12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.
Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...
Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...
Zeldzaam 18e eeuws Meissen porseleinen figuur. Altenburger Bäuerin 1764/70, van Johann Carl Schönheit?, blauwe zwaarden met nr.3 Beschadigingen aan groente in de mand. 17.7x8x7cm.,
Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw, klein formaat in goede originele staat. Barstjes in glazuur 21xø11,5cm. Cond.: G
Handbeschilderd Empire vaasje ca. 1820 in goede originele staat 10xø6cm. Cond.: G
Vijf delen Duits steengoed 18e-19e eeuw; 4x kruiken met grip en 1x fles 20x29cm. Cond.: G
6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...
Oude Villeroy en Boch,1e helft 20e eeuw, hangbloempot met landschapdecor. (2 ouyde haarscheuren), 14xØ19cm., Cond.:G