4-Biedermeier stijl stoelen, noten kleurig met skaleder bekleding. Rugleuning van de stoelen zijn rond en afgezet met messing nagels. 88x47x43cm., Cond.:G
Engelse stijl 2-deurs kast, gemaakt van teakhout. Kast heeft onder 2 lades, bovenkast 2 deuren. Binnenin zitten 6 legplanken, Eind 20e eeuw, 176x106x64cm., Cond.:G
Teak houten wijn meubel met butler tray. Meubel heeft afneembaar dienblad en er is een wijnrek voor 8 flessen, met daarboven nog 1 lade. Eind 20e eeuw, 94x58x43cm., Cond.:G
Antieke eikenhouten tweezitsbank in Art Nouveau stijl met goede stoffering. Mooie vormgeving 100x130x67cm. Cond.: G
Antieke Franse notenhouten fineer slaapkamer ca. 1900 Neo roccoco. geheel bestaande uit een tweedeurs kast (uitneembaar), 2 nachtkastjes en 2 bedden in goede originele staat.
Eikenhouten Mechelse eethoek met snijwerk ca. 1880 waarbij 6 stoelen met biezen zitting en rugleuning in goede originele staat 78x98x127cm. en 106x40x42cm. Cond.: G
Massief kersenhouten salontafel, geheel gemaakt in de Engelse stijl. Front met 2 lades eind 20e eeuw. Salontafel is in goede staat 45x142x82cm.
Twee mahoniehouten barokstijl stoelen, ca.1920, in goede originele staat met velours stoffering. 107x50x48cm.
Twee antieke mahoniehout fineer empire stoelen, ca.1830, in goede originele staat. 90x37x50cm.
Antieke Engelse wortelnoten fineer theetafel, ca.1900, met lade. In goede originele staat. 73x87x58cm.
Antieke 19e eeuwse mahonie hout fineer halve maantafel met lade en bandintarsia op de poten en front. In goede originele staat. 74x116x56cm.
Oude wortelnoten vitrine opzetkast, 2e helft 20e eeuw, Engelse stijl.Onderstuk op hoge poten en 4 lades. Bovenstuk met een getoogde deur zijkanten ook met glas. In goede staat. 201x107x45cm.
Oude Hollandse wortelnoten fineer Louis Quinze stijlsecretaire, 2e helft 20e eeuw, met mooi binnenleven. In zeer goede originele staat. 106x85x53cm.
Oude notenhout gekleurde side-table met intarsia. 2e helft 20e eeuw. Lichte lakschade. 68x102x34cm.
Antiek Dresdner barok twee deurs kastje, ca.1900,notenhout fineer met bandintarsia. Versierd met prachtige bronzen ornamenturen. (minimale fineerschade) In zeer goede staat. 126x77x48cm.
Antieke handbeschilderde grenen vertico, Louis Philippe, ca.1880, In zeer goede staat. 140x90x43cm.
Oude notenhout fineer salontafel, 2e helft 20e eeuw, in barokstijl. 44x14x61 cm., Cond.:G
Grote antieke vegulde halspiegel, ca.1870, met bewerkte kroon, in goede originele staat. 194x93cm.
Houten empirestijl spiegel, 2e helft 20e eeuw. 126x69cm., Cond.:G
Oude Louis Quinze srtijl barok commode notenhout fineer, met intarsia en bronzen beslag, marmeren blad, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 70x70x41 cm., Cond.:G
Prachtige mahoniehouten Engelse etagere staand op bewerkte 3-spant poot met messing 2e helft 20e eeuw in uitstekende staat 116x80x39cm. Cond.: G
Antiek Engels mahoniehouten ladenkastje met glas in lood deur, ca.1900, staande op Queen-Anne poten. De lades zijn uitklapbaar (front) In goede originele staat. 114x91x43cm.
Empire stijl halve maantafel met groen marmeren blad en goudkleurige beschildering, 2e helft 20e eeuw. 85x123x51. Cond.:G
Antieke Duitse eikenhouten wandspinde, grunderzeit ca.1880, met mooi snijwerk op het deurpaneel. 95x57x34cm., Cond.:G