This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

14. Oktoberveiling 2012

Auction on Friday, October 12, 2012 from 02:00

Completed | Default auction

Gelimiteerde teddybeer
Starting price 25 EUR

Oude gelimiteerde mohair teddybeer Nisbet England 1990 nr. 144-5000 in zeer goede staat 32cm. Cond.: G

Pors. pop, Theodoor Recknagel
Result: 25 EUR

Oude porseleinen Duitse pop Theodoor Recknagel 1914 Dep R12/A met vaste glazen ogen, open mond en tandjes. (Lichaam hoort niet bij de porseleinen kop) Cond.: R

Schaalmodel BMW Z4
Result: 35 EUR

Groot schaalmodel 1:12 ( Kyosho) van een BMW Z4 in uitstekende staat. Met stoffen kap die open en dicht kan.

Vliegende Hollander
Starting price 30 EUR

Oude vliegende Hollander (kinderspeelgoed) ca. 1950 ongemerkt in goede originele staat 43x73x38cm. COnd.: G

Doos speelgoed
Starting price 30 EUR

Doos met diverse auto's o.a grote vrachtwagen met oplegger, 14 Matchbox autootjes, en ca.15 andere auto's en aanhangers van andere merken. Cond.:G

Büschow en Beck babypop
Starting price 30 EUR

Oude Duitse Büschow en Beck celluloid babypop met vaste glazen ogen in goede staat (1 vinger is iets ingedrukt) 30cm. Cond.: G

Porseleinen popje
Starting price 40 EUR

Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G

10 Dinky Toys
Result: 55 EUR

Tien oude Engelse Dinky Toys; 1x Bedford Meccano Ltd, 1x Commer, 1x Alfa Romeo Meccano Ltd, 1x Aveling Barford Meccano Ltd, 1x Landrover Meccano Ltd, 1x Dodge Meccano Ltd, 1x Massey Harris, 1x Ford Se...

Schildpadpop Ursel
Starting price 40 EUR

Oude Duitse schildpadpop model Ursel met geschilderde ogen en mond 29cm. Cond.: G

5 Celluloid poppen
Result: 55 EUR

Vijf oude Duitse celluloid poppen; 1x jongen en meisje op boomstam, schildpad met originele kleertjes Cond.: G, 1x schildpad Inge 13cm. (barstjes in lichaam), 1x schildpad meisjespop met haar 9cm. Con...

6 Stoffen figuren
Starting price 40 EUR

Zes stoffen figuren; 1x Steiff eekhoorn 10cm. ca. 1950, 1x pinguin 9cm. (Steiff?), 1x Kat 19cm. (Steiff?), 1x Poes 12cm. (Steiff?), 1x Konijn 11cm. (Steiff?) en 1x Hondje 15cm. (Steiff) Cond.: G

Büscow & Beck pop
Starting price 40 EUR

Oude Duitse Büscow en beck pop met celluloid kop en compositie lichaam. Vaste glazen ogen Nr. 7, 41cm. Cond.: G

Cellba celluloid pop
Starting price 40 EUR

Oude Duitse Cellba celluloid meisjespop in goede originele staat met glazen ogen 35cm. Cond.: G

Schildpadpop Inge
Starting price 40 EUR

Grote Duitse schildpadpop Inge met glazen ogen 55cm Benen en hoofd gerestaureerd Cond.: R

Minerva, celluloid
Starting price 50 EUR

Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G

Celluloid pop, Celbach
Starting price 50 EUR

Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G

Marklin speelgoed
Result: 50 EUR

Marklin tenderlok Cm 800 in originele doos (licht bespeeld), 3 wagons (1x Marklin kiepwagon, 1x Lilliput en 1x ongemerkt), daarbij diverse blikken Marklin treinrails 2e helft 20e eeuw. 55 Stuks incl. ...

Cellba celluloid pop
Starting price 50 EUR

Oude Duitse Cellba celluloid pop, Schöberl en Becker babypop met glazen ogen 30cm. Cond.: G

Celluloid PH 31
Starting price 50 EUR

Paul Haneus, celluloid baby. 31 cm. Cond.: G

Diverse poppen en spullen
Result: 50 EUR

Kavel met 8 design poppen en twee stoeltjes 2e helft 20e eeuw; 7x porseleinen poppen Engeland en 1x stoffen pop in zeer goede staat 12-46cm. Cond.: G

4 Celluloid poppen
Starting price 50 EUR

Vier oude celluloid poppen; 1x Büschow en Beck celluloid popje met geschilderde ogen 12cm (Goed), 1x schildpad meisjespop 20cm. Nr. 20/23 met geschilderde ogen (Goed), 1x petit Colin kledendracht pop ...

Treintjes
Result: 50 EUR

Complete Hollandse treinenset N.S. spoorwegen, met trafo, rails, huizen en boscage. Cond.:G

Schildpadpop, moccakleur
Starting price 60 EUR

Oude Duitse schildpad pop en mocca kleur (Tortulon) voor de Franse markt. Met glazen ogen in zeer goede staat 28,5cm. Cond.: G

Pop, K.W. (Konig Wernicke)
Starting price 60 EUR

König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U