Zakhorloge GG 585/000, ø 32mm, met emaille plaat, iets roest, met brede rand. Het gehele horloge is voorzien v an bewerking. Aan het horloge zit een ketting van koord met GG elementen. ca. 35,3 gr.
Zakhorloge GG 585/000, Moeris, met centrale secondewijzer, aan zwart gevlochten koord met 3 GG elementen. ø 46 mm.
Zakhorloge, een wijzer los, met zware zilveren ketting, 47,1 gr.
Horloge GG, 585/000. Dames rond model, met een gouden fijne band bestaande uit verende schakels. Lengte 16 cm.
Oorhangers GG 585/000, oorhaak met peervormige gefac. granaat met daaronder loshangend een granaat kraal. 4,3 gr.
Ring GG met 15 granaten gezet in een ovaalrozet. Div. kleine stenen zijn beschadigd en breuk in middensteen. ø 62, 5,4 gr.
Broche GG 585/000, staaf met gourmetschakels. Lengte 3,8 cm., 2,1 gr.
Paar oorclips GG 14krt.,ieder bezet met 4 streepagaten , cabuchon geslepen. .
Stropdas gemaakt van zoetwaterparels, wit met zwarte parels in een bloemmotief
Stropdas gemaakt van zoetwaterparels, witte basis met zwarte en zalmroze parels
Vergulde ei-hanger, Faberge stijl, met bewerking met zwart en rood emaille versierd met goudkleurige Franse lelies.
Vergulde Ei-hanger, Faberge stijl, zwart emaille met steentjes welke geopend kan worden. Met aan de binnenzijde een vergulde engel.
Vergulde ei-hanger met grote groene steen, Jade. De bovenzijde is versierd met groen emaille en diverse zirconia's
3 Armbanden: 1 zilveren slavenband, een emaile schakelarmband en een armband wit met geel met Weense afbeeldingen.