Bijzondere fraaie grote 5-lichts zilveren vierarmige kandelaar. Basement staat op 4 poten met bladmotief. De gehele kandelaar is bewerkt met gelobte bloemmotieven 925/000 ca. 1200gr. 51xø40cm. Cond.: ...
Hollands zilveren bonbonschaaltje met opengewerkte florale- en faunamotieven. 2e gehalte grootkeur. Jaarletter I: 1943. MT: Zilverfabriek Voorschoten. Minervakopje C: Den Haag. 20x14x3 cm. ca.140 gr.C...
Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen en achterzijde van de bak, grootkeur. Jaarletter:T:1878, MT.:Cornelis Ernst Held, Amsterdam. L.18.5 cm., ca.66gr., Cond.:U
Bijzonder mooie antieke kristallen gembercoupe op zilveren voet en met zilveren knop op deksel, 835/000, ca.1880, MT.:van Kempen Voorschoten. voet ø12cm., coupe ø21 cm.. H.33cm., Cond.:U
Engels sterling zilveren ronde presenteer op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U
Engelse sterling zilveren presenteerschaal op zilveren voet. MT.E.V., Jaarletter:S, ø22.5 cm., H.9.5 cm., ca.444gr., Cond.:U
Zilveren lepeltje, op achterzijde geemailleerd, buitenlands fabrikaat (Rusland?), ca. 16gr. L.: 10cm. Cond.: U
Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...
14 delig Hollands zilveren 835/000 bestek: 2 groentelepels, 6 dessertlepels en 6 dessertvorken.. ca 680 gr. Cond. :U.
2 Hollands zilveren 835/000 compote opscheplepels: 1 model puntfilet, Jaarletter G, 1916. MT :J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 17 cm. ca.42 gr. Cond. :U. ,1 model dubbel filet, 835/000. Ja...
Antieke zilveren natfruitschep met filigrain bak met bewerkte handgegraveerde steel. L.14.5 cm., bak ø5.5 cm., ca.28gr., Cond.:U
2 Bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. ca. Hoogte 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.
Driedelig koffieservies, zilver 826/000, Denemarken 1931, Christian F.Heise, MT: Carl M.Cohr, Fredericia. Barok vormgeving ieder staand op 4 pootjes met bladmotief. H. 8.5-20.5 cm., Totaal ca.956 gr.
Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G
2 Antieke zilveren naaldenkokers, waarvan een uitschroefbaar van Duitse makelij. L.9,5 en 7 cm.Totaal gewicht ca. 45gr.Cond.: G.
Antiek Hollands zilveren 835/000 gembercouvert met handgegraveerde stelen, grootkeur Jaarletter:C:1862, MT:BCV 30: Barend Cornelis Verkerk, Amsterdam. L.20 cm., ca.73 gr., Cond.:U
Antieke Hollandse bijbel met zilveren bijbelsloten uit 1775. Cond. R
Fraai groot zilveren Jugendstil tafelstuk op massief gestyleerd voetstuk. Het afschroefbare presenteerblad wordt gedragen door een gestyleerde vrouwenfiguur. blad ø32 cm., H.40 cm., ca.1948 gr. Cond.:...
Antieke blauwe kristalgeslepen coupe op zilveren 835/000 voet.Hollands. Jaarletter: S:1852. Groot zilverkeur. øcoupe 19 cm., ø voet 10 cm., H.14 Cond.:UZilveren deksel met eikelknop en handgegraveerde...
3 Delen zilver: 2 zilveren zoutvaatjes met glazen inzetbakjes en een miniatuur zilveren 925/000 kruik, ca. 33 gr. zoutvaatjes zilvergewicht ca.34gr. Cond.:U
Antieke Hollandse bijbel (begin 1700) en zilveren gegoten bijbelslot vermaakt tot armband. 835/000, L.19 cm., ca.32 gr.
Mooi zilveren emaille ei, met vergulde binnenzijde, bewerkt met half edelstenen, bloemmotieven en bijen. Losse zilveren houder gedragen door vissen.H.7 x ø5 cm., Cond.:U
Zilveren Tcharka uit Rusland, gehalte 88 solothnik (=916/000) transparant geëmailleerd en vergulde binnenzijde. 4xø4cm. Cond.: U