Hollands kabinet met inlegwerk ca. 1780. Dubbelgebogen bovenstuk met oplopende deuren. Onderstuk met gebogen laden. Geheel gedragen op gebogen poten. 160x52x220cm.
Brosche WG 14 krt.,fantasie model bezet met briljant baquette geslepen 13.5 gr.
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op paneel, dorpsgezicht met vesting 33x50cm. Cond.: G
Eugene Gabriel Louis Isabey (1803 Parijs - 1886 Parijs), olieverf op linnen (oude bedoeking), het binnenhalen van de vangst 64x93cm. Cond.: U
Armband WG 585/000, met briljanten 5 ct. W/SI L 18.5 cm., 14.5 gr.
Zeer mooie citien-briljant kliphanger,GG750/000,met een ovaal gefacceteerde Madeira-citrien,161.70ct en 354 briljanten,4.27ct. W/SI,L65mm.,56.4gr.
Omgeving Jan Vonck en Matthijs Bloem (gekeurd door het Dordts museum, zie bijlage), olieverf op linnen(oude bedoeking en inschilderingen), stilleven met dode reiger. 77x99cm. Cond.: G
Antieke briljant brosche ca.1890, RG/GG 585/000 10 briljanten antiekgeslepen ca.3.0ct W/0si beweegbare pendants ,zwart emaille ringen, L52mm B48mm, 19.1 gr.
Armband WG 585/000 met briljanten en diamant baquettes 4 ct.,W/SI ,L 19cm,16 gr.
Armband WG 585/000 met briljanten 6.5 ct.W/SI, L.18 cm.,met kastslot.(voormalige verk.prijs €12.000,-)
Kortstaart Amsterdams model ca. 1900. Wortelnoten kast, dubbelgebogen kap met zaagwerk. Handbeschilderde wijzerplaat, originele slinger en gewichten
Georgius Heerebaart (1829 - 1915 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch landschap met figuren 25x20cm. Cond.: U