14 krt. bi-colour gouden ring bezet met briljanten 4,1gr. Ø54mm.
Robijn briljant ring GG 750/000 met een fijne robijn 0.85 ct,en 34 briljanten 0.71 ct.,River/Loepzuiver,ø53, 6.1 gr.
Ring RG 585/000 met een robijn 1 ct. in goede kleur en briljanten 0.75 ct W/VSI, ø54, 4.9 gr.(voormalige verk.prijs €1.480,-)
Robijn-briljant armband GG 585/000 met 32 robijnen en 32 diamanten 0.32 ct W/SI, L 19 cm, met kastslot en veiligheidsacht, 11.2 gr(voormalige verk.prijs €1.950.-)
Robijn 2.05 ct ,druppelvorm 9.8x7.25x3.25 mm,intensief rood-violet, zeer goede kleurverdeling, kwaliteitsklasse zeer goed (AAA), expertise €2.660.-
Hanger WG 750/000 met een briljant 0.33 ct,W/SI aan een ketting WG 750/000 L 43 cm,7.5 gr.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1890 ,Waltham Mass. sleutelopwinding. met secondenwijzer Incl. sleutel
Zilveren lantaarntje bevestigd aan zilveren standaard Portugal gekeurd ca. 1900, 415 gr. H24cm. Ø11cm.
12 vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft
Zilveren roomschaaltje op drie pootjes 19e eeuws.85gr., H 4.5gr.,Ø9cm.
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
Antiek vestzakhorloge in metalen kastje met lakwerk van gouden bloempjes ca. 1900, Ø 3 cm.
14krt. GG slagring bezet met baquet geslepen briljanten 2,7gr. Ø53mm.
14krt. bi-colour gouden rozetring bezet met smaragd en briljanten 2,5gr. Ø51mm.