Teno briljant ring staal, bezet met 15 briljanten 0.20ct TW/VSI (verkrijgbaar in de Ø55/56/59)(voormalige verk.prijs €980.-)
Armband GG 333/00,bezet met donkere boheemse granaten,met kastslot, L 19cm,13.5gr.
Ring GG 750/000 met briljanten 0.50ct,TW/VSI, Ø53,4.7 gr.
Zeer fraaie mondgeblazen vaas van glasblazerij Gerardo Cardinale 1995. Verkozen tot glasblazer van Europa (cert. aanwezig)
Ring PL 950/000 met een diamant navette 0.35ct TW/VVSI,Ø54, 9.0 gr.(voormalige verk.prijs €2.560.-)
Ring GG/WG 585/000 met briljanten 0.50 ct,TWVSI,Ø57,3.3 gr.
Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel