Tinnen kraantjeskan ca. 1970 H:39cm. Oude eierkoker gem. G. Whitfield 26xØ14cm.
Grote koetslamp van messing en koper en 4 facet geslepen glaasjes afgewerkt met bovenop een adelaar. Origineel met kaars. 93x20x20cm.
Kistje van hout bekleed met krokodillenleer begin 20e eeuw. 25x29x17cm.
Antiek schildpad sieradendoosje uit 1883 met zilver en opschrift: Olympia Deventer 1883, beschadigd. 16x8x5cm.
2 Delig tinnen roomstel. Suikerpot en melkkannetje Engels ca. 1900.Kannetje H9, suikerpotje H 10.5cm
Dienblad Art Nouveau van hout. Goudkleurig met Art Nouveau borduursel (mooie kwaliteit). 50x39x2,5cm.
3 Armige kaarsenkandelaar, met parelrand. Eind 20e eeuw