Eikenhouten getorste ronde plantentafel. rand met roodkoper afgezet. 0,56xø0,46cm. ca. 1910
Massief eiken platte kist met panelen ca. 1800. 50x124x54cm.
Mahonie houten dressoir, gesig. J.Huizinga, Groningen.Links en rechts 2 deuren met geslepen glas. 128x170x56cm.
Kapitale Duitse eiken kast omstreeks 1800. Compleet gerestaureerd .1,85x1,75x0,60cm.
Kapitale Bouille-klok, Louis-XIV stijl op console, zwart-bruin schildpad met messing gefineerd en rijkelijk versierd met bronzen ornamenten Bronzen wijzerplaat met emaille cartouches gesigneerd:Costa...
2 Gestoffeerde stoelen kuipmodel, merk Gelderland, design Jan des Bouvrie 90x80x75cm.
Mahonie gekleurde friese staartklok met beeldengroep en bladornamenten. 130x42cm.
Hoeketagère beukenhout, notengekleurd en Twents dekenkistje miniatuur
Eikenhouten Mechelse eethoek,met 4 stoelen 75x134x100cm.