This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

02. Januariveiling 2010

Auction on Friday, January 8, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

tapijtje
Result: 50 EUR

Antiek perzisch tapijt, voorstellend een rode kelim. 150x113cm.

Kleed
Result: 100 EUR

Feraghan tapijt Bulgarije, fijn geknoopt. 300x170cm.

Schuine klepsecretaire
Starting price 2.500 EUR

Schuine klepsecretaire Engels ca. 1780 met wortelnoten opgelegd. Prachtig interieur met tabernakel deurtje, keldertje en 6 kleine lades. Geheel gerestaureerd en gepolitoerd. 102x50x97cm.

Spiegel met bloemmotief
No reserve price

Spiegel met bloemmotief en een facet geslepen spiegel

Tapijt Gabbeh 143x100cm.
Starting price 130 EUR

Tapijt Gabbeh 143x100cm.

Tapijt Gabbeh 122x86cm.
Starting price 120 EUR

Tapijt Gabbeh 122x86cm.

bloemstandaard
Starting price 60 EUR

Zilverkleurige bloemstandaard

Rechthoekige spiegel
No reserve price

Een rechthoekige spiegel met bruine lijsten en goudkleurige randjes met facet geslepen spiegel. ca. 1910

naaitafel gestoken
Starting price 100 EUR

Massief teakhouten handwerktafel Indonesie ca. 1940. handgestoken met div. figuren. 51x40x65cm.

Eikenhouten buffetkast
Result: 220 EUR

Eikenhouten buffetkast Henry II, Frankrijk ca. 1890. Deels gefineerd. 140x50x252cm.

Eikenhouten bordenrek
Result: 20 EUR

Eikenhouten bordenrek, 60x100cm.

Rond Engels bijzettafeltje
Starting price 160 EUR

Rond Engels bijzettafeltje uit massief eiken opgedraaide 3-spants poot. 71xØ61cm.

Klokje
No reserve price

Klokje, jaarloper, messing met glas

Eikenhouten secretaire
Starting price 750 EUR

Empire eikenhouten secretaire ca. 1840.

Zeeuwse kast
Starting price 600 EUR

Zeeuwse kast, massief eiken in renesaince stijl. Front met 6 gestoken panelen in diverse uitvoeringen. Omstreeks 1880.Hoogwaardige kwaliteit

linnenkast grenen
Result: 150 EUR

Grenenhouten linnenkast. 157x60x194cm.ca.1900

Twee kistjes
No reserve price

1x Kampfer kist uitgesneden 25x14x12,5cm. 1x Aziatische kist met slangen en paradijsvogels 20x20x7cm.

Lederen stoel
Result: 20 EUR

Lederen oorfauteuille 98x80x70cm.

Eikenhouten chiffoniere
Starting price 700 EUR

Eikenhouten chiffoniere ca. 1840. 5 laden. 105x44x164cm.

Spiegel
Result: 100 EUR

Vergulde spiegel met facet geslepen spiegel ca. 1930 Frankrijk. Boven een uitgesneden kroon met bloemdecor. 77x142cm.

Eiken tweedeurs kast
No reserve price

Eiken tweedeurs kast ca. 1840 op ronde bolpoten

Kussenkast
Starting price 500 EUR

Renesaince stijl kussenkast,met 3 besneden koppen in koplijst, 197x160x55 cm

Eikenhouten rolluikkastje
Result: 100 EUR

Eikenhouten rolluikkastje ca. 1920. Van notenkleurig beukenhout.

Vitrinekast
Starting price 350 EUR

Wortelnoten barok vitrinekast ca. 1960. Gerestaureerd; Bovenkast oud, onderkast later. 115x43x202cm.