Eikenhouten laden commode Duitsland 108x62x78cm. Omstreeks 1900
Frans schrijfbureau met opzet ca. 1870 op gedraaide poten. Alle schuifladen met snijwerk. Gerestaureerd meubel
Miniatuur mahonie commode(waarschijnlijk koloniaal), ca. 1900. 18x9x23cm.
1x mahonie Biedermeier eetkamerstoel met een gesneden kroon met roosjes. 1x eiken armelunstoel
Grenenhouten opzetspiegel van een wascommode met een facet geslepen spiegel. 103x102cm.
Wortelnoten halve-maan tafel met 2 lades ca. 1970. Met bronzen delen en intarsia. 65x35x73cm.
Vruchtenhouten miniatuurkastje met koperen beslag. ca. 1900. Cond.: G
5 biedermeier stoelen. Holland 1860 op gebogen poten met gestoken kuif.Massief mahonie
Ronde Biedermeier tafel ca. 1850 met 3-spant poot en massief mahonie blad.