This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

02. Januariveiling 2010

Auction on Friday, January 8, 2010 from 00:00

Completed | Default auction

2 chinese borden
No reserve price

2 18e Eeuwse chinese borden. 1x gaaf, 1x met chip. Ø23,5cm. Cond.: G

3 Aardewerk tabakspotten
Result: 40 EUR

3 Aardewerk tabakspotten 19e eeuws. Chinees (kleine beschadiging). Cond.: R

3 Japanse Kutani vaasjes
No reserve price

2 Kutani vaasjes h16,5cm. en een klein pijpvaasje ca. 1900. Cond.: G (1 chip)

6 Kop en schotels satsuma
No reserve price

6 Kop en schotels satsuma. ca 1920. 1 oortje is gelijmd

3 Flora plateel Gouda
No reserve price

3 x Flora plateel Gouda, afbeeldingen van reiger. 2 stuks 11x24cm, 1 maal 14x27cm.

2 Plateel vazen
Starting price 300 EUR

2 Vazen, Arnhem's plateel (Flora AM 171). 21xØ9cm.

plateel
Result: 150 EUR

Gouda plateel Jardinierre begin 20e eeuw. (467 Corona Gouda Holland). 35x21x9cm.

Vaas
No reserve price

Aardewerk vaas Gouda-Holland

Platelen bloempot
Starting price 500 EUR

Grote Gouda platelen bloempot.(121 Holland). 25xØ33cm.

Bloempot en Vaas
No reserve price

Aardewerk bloempot en vaas

Plateel lamp + aard. vaas
No reserve price

1x Plateel lamp (beschadigd) 91xØ22cm. 1x modern aardewerken vaas 52xØ21cm. Cond.: G

3 delen aardewerk
No reserve price

3 Delen aardewerk. 1x sigarettenhouder porselein Turmac Constantinople Brevette. 18x7x16,5cm. 1x keramiek plaquette Westraven Utrecht. 10x5x1,3. 1x vaasje Ivora Gouda Holland (B). 2 kleine chips. 5x...

Stel platelen vaasjes
Starting price 300 EUR

Stel Arnhem plateel vaasjes begin 20e eeuw. (Densee 197 GVK). 12,5xØ7cm. Cond.: U

Vaas
Result: 600 EUR

Plateel vaas (3446 Unique metallique) K.P.Z. 23,5xØ16cm. Cond.: U

vaas plateel
No reserve price

Grote platelen vaas met bloemen eind 20e eeuws. gemerkt Gouda plateel Holland 723 H:29cm.

2x plateel
No reserve price

2 Delen plateel. Beide gemerkt Gouda plateel Oud Gouda Zuid Holland, waarvan een klomp (28cm) en een damesschoentje hangend (27cm). eind 20e eeuws

kavel div.keulse potten
Result: 30 EUR

Kavel van 9 kleine keulse potten met blauw beschilderd en 4 kleine keulse kannetjes.

7 delig porselein, 2 kandelaars, 2 vazen, 1 klomp, dekseldoos en cashpot
Result: 15 EUR

Kavel; 7 delig italiaans porselein, 2 kandelaars, 2 vazen, 1 klomp, dekseldoos en cashpot

Keukenset
No reserve price

Nieuwwaardig keramisch keukenset. 13 delig met Art-Deco motief. Cond.: U

4 diverse bloempotten
Result: 11 EUR

4 Diverse bloempotten,gemerkt:Alcobaca Portugal

Kavel diversen
No reserve price

Kavel diversen w.o; 1x Servies (beschadigd), 1x Aziatisch koperen vaasje. Cond.: G, 1x Aardewerken vaas, Cond.: G, 1x keramiek figuur (beschadigd).

Divers aardewerk
Result: 40 EUR

Divers aardewerk. 10 delig koffieservies Engels Art Deco Windsor Cond.: G. 1x vaasje ongesig. 13,5xØ9cm. Cond.: G. 1x vaasje Gouda Mullan 10,5xØ11cm. Cond.: G.

2 bordjes
No reserve price

2 blauwe bordjes van Royal Koninklijk Delft

kavel diversen
Result: 15 EUR

Kavel diversen w.o.3 decoratie reprodukties in lijst,blauw emaille koffiepot handbeschilderd met landschapdecor,aardewerken juskom,engels aardewerk beeldje,50e jaren borstelset met spiegeltje en een h...