Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule, ca. 1820, rijk gedecoreerd met vrouwenfiguur, olielamp etc.. 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. In zeer goede originele staat. 34x26x10cm.
Collier, 5 rijen donkere zoetwaterparels, ø 7mm, met groot 19e eeuws GG 750/000, filigrainsluiting voorzien van gravure, 23 gr. Lengte 37 cm.