Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met blauw landschapsdecor en geschulpte rand in zeer goede staat 4xø22,5cm. Cond.: G
Goudimari 19e eeuws porseleinen sierbord met familiestempel. Landschap- en bloemendecor ø37cm. Cond.: G
Grote oude Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw, met bloemen-en vogeldecor. 43xØ9cm., Cond.:G
2 Oude goud imari porseleinen siervazen, 20e eeuw, met bloemvazen decor. 30.5xø16.5cm., 36xø19 cm. Cond.:G
Twee Chinees porseleinen sierborden met bloemen, vlinders en vogels 20e eeuw in goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese bordjes met figuren- en bloemendecor. (1 chip) Ø12.3 cm. Cond.:R/G
2 Antieke oorvazen, keramiek met craquelé glazuur. (1 oor gelijmd), gelithografeerd figurendecor, gemerkt L.S. Premier. 31x20x13cm., Cond.:R/G
Twaalf antieke Societe Ceramique Maestricht borden ca. 1900 o.a; Wilhelmina, Martinitoren etc. ø20-ø23cm. Cond.: G
Grote goudkleurige porseleinen vaas, ongemerkt 20e eeuw 59xø33cm. Cond.: G