Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd Fernandez, voorstellend een uil in Art Deco stijl, gemonteerd op zwart marmeren voet 37x12x12cm. Cond.: G
Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...
Twee zeer grote Sevres-stijl porseleinen pronkvazen met zware bronzen monturen (o.a; olifantenkoppen van ca. 30-40cm.). Decor met figuren, bloemen en gouddecor 21e eeuw 150xø52cm. 1 Vaas met barst, ve...
Grote Chinese Kantonese porseleinen schaal ca. 1900 beschilderd met bloemen, vlinders, vogels en gouddecor. Mooie kwaliteit in goede staat 17xø41cm. Cond.: G
Chine de Commande 18e eeuwse porseleinen trekpot met haven-en gouddecor, in zeer goede staat. 12x18xø10cm.
Twee antieke gemberpotten,China, 1x Kantonees ca,190 en 1x met groen-blauw landschapdecor, 18e eeuw. 13xØ12 en 14xØ13cm., Cond.:G
Prachtige 18e eeuws Chinees porseleinen schotel Kang Xi met bloemendecor en geschulpte rand. 2 Chips bij rand ø22,6cm. Cond.: R
Grote Duitse steengoed zuil met cachepot ca. 1900 Historismus Grenshausen. Prachtige renaissance stijl figuren-voorstellingen. In zeer goede staat 115x48xø35cm.
Franse vuurvergulde brons met porseleinen handbeschilderde vaas ca. 1870. Waarschijnlijk Sevres Parijs. romatische voorstelling en landschap met gouddecor 34x14x11cm. Cond.: G
Twee antieke Japanse ivoren figuren ca. 1900, gesigneerd onder (Tokiose school?) oude man met kind op de arm en diverse karpers met mand en een vrouw met kind op de arm en kruik en mand Beide in goed...
Diverse delen Iers Belleek serviesgoed, ca.1930, o.a. theekan, 2 melkkannen, suikerpot, 2 grote theekoppen, 4 kleine kop en schotels, vaasje in schelpenvorm en een vaasje met bloemdecor. Cond.:G
Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M
Engels Royal Doulton keramieken figuur ca. 1900, gemerkt Royal Doulton England. "Carpet Seller H.N. 1464" In zeer goede staat 22x10x8cm. Cond.: G
Vier porseleinen plaquettes ca. 1850, gemerkt PPM en genummerd, vermoedelijk Duitsland. Bevat landschap- en figurendecor, Prensaich Porzelan Manufactur 13,7x14x0,3cm.
Drie delen Meissen porselein ca. 1900-1920; 1x kop&schotel (mocca) met bloemendecor 5xø10cm. en 1x losse kop met bloemendecor 6x11xø8,5cm. Cond.: G
Prachtige stad meissen dekselterrine , bijzondere kwaliteit, handbeschilderd met bloemen en gouddecor. Gemonogrammeerd: D.R of P.P., ca. 1890 in uitstekende staat. 18x32x27 cm.
Twee Duitse K.P.M. porseleinen flacons ca. 1900; 1x gaaf en 1x kraag beschadigd 15xø6cm. Cond.: R-G
Porseleinen koffieservies ca. 1900 met handbeschilderd decor van figuren en gouddecor. Iedere deel met ander motief. bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop & schotels Cond.: G
Terracotta tabakspot Duitsland ca. 1880 van een zittende jager met geweer, monogram BB 370. Duim beschadigd, hoed chip gelijmd 29x14x16cm. Cond.: R
Zeldzaam grote 18e eeuwse imari porseleinen schotel met karpermotief en diverse voorstellingen 5-ø32cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemdecor (oud haarscheuren) 10x13xø9cm. Cond.: R