Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met landschap en geisha. Lichte randschade, ø6.3cm.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.
3-Delig keramieken kaststel ca. 1920 Boch Sphinx Delft Holland met bloemdecor 32xø18cm. en 34xø19cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen gemberpot, 20e eeuw, met blauw bloemen-en tekens decor. 24xØ23cm., Cond.:G
Grote Chinees porseleinen schotel ca. 1800 met blauw decor van paradijsvogels , planten en bloemen (donkerblauw) 5xø32cm. (chips af) Cond.: R
Antieke steengoed Arabier, ca.1900, vermoedelijk Duitsland, voor tabakspijpen of apotheek?, In zeer goede staat.17x14x17cm.
Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M
Porseleinen Empire vaas met aan 2 zijden een handbeschilderd landschapsdecor ca. 1820 (gouddecor licht vervaagd) 31x17xø11cm. Cond.: G
Twee porseleinen Jugendstil-stijl vazen met handbeschilderd decor. Voorstelling met bloemen en vogels 2e helft 20e eeuw 27x21x14cm. en 28x16x10cm. Cond.: G
Art Deco vaasje Wiener Werke (Igzu Braun?, onduidelijk), keramiek met cracele glazuur in zeer goede staat 15x9,5x9,5cm. Cond.: G
Chinees grijs porseleinen sierbord (mandarijn) met bloemmotief. minimale randschade ø36cm. Cond.: G
Antiek porseleinen dekseldoos met tablet, ca. 1890, Frankrijk, handbeschilderd met bloemendecor. 11x25x18cm., Cond.:G
Chinees grijs porseleinen sierbord (mandarijn) met bloemmotief. Chip bodemrand en oude haarscheur ø32cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse grote porseleinen schalen, gemerkt. Handbeschilderd bloemmotief en gouddecor. 1x Grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x minder grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x g...
Uitgebreid porseleinen restservies Selb Bavaria Germany Krautheim, Wiesengrund und Bergeshöhen. geheel bestaande uit; 8x taartbordjes, 1x taartschaal, 2x cakeschalen, 9x koffiekopjes+schotels, 6x thee...
Porseleinen biedermeier comfoor ca. 1830, 2-delig en handbeschilderd met rondom landschaps- en gouddecor 16xø11cm. Cond.: G
19e Eeuwse porseleinen doorbroken tafelstuk met goud- en bloemmotieven. Onduidelijk gemerkt, handbeschilderd, mooie kwaliteit 19xø25cm. Cond.: G
19e Eeuwse porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met handbeschilderd bloemenmotief en gouddecor. Mooie kwaliteit 11xø28cm. Cond.: G
Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G
Porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde een handbeschilderd decor met herderin en 2 koeien. Aan de andere zijde een huis in bergachtig landschap (gouddecor, licht vervaagd) 25x14xø9,5cm. Cond...
Handbeschilderde porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde musicerende figuren en aan de andere zijde een kustplaats met huis en boot. Gouddecor licht vervaagd 25x16x11cm. Cond.: G
Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G
Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.
Porseleinen servies 20e eeuw Crown China met Jugendstil stijl bloemendecor Cond.: G