Amsterdams staand horloge 18e-19e eeuw met zogenaamde viool-kast, mahoniefineer en bijzonder uurwerk. Dubbele bel, centrale secondenwijzer, wekkerfunctie, dagaanduiding, maanaanduiding en datumaandui...
Vuuvergulde 19e eeuwse lantaarnklok met horloge-uurwerk (vuurverguld messing) ca. 1820. In de vorm van een gevlochten kast met groot hengsel. Transparante glazen wijzerplaat waardoor het kaarslicht sc...
Monumentale empire pendule ca. 1820. Brons vuurverguld met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (slinger mist). Uurwerk gemerkt Deniere Paris, voorstellend een geleerde met olielamp en schrift Lois D'at...
Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G
Grote Franse Boulle pendule ca. 1880 met schildpad belijmd en koper inleg. Origineel bronzen ornamenturen, 8-daags uurwerk en half-uur slag. De pendule is in goede originele staat 63x30x12cm. Cond.: G
Frans marmeren pendulestel in Empire stijl ca. 1890 met 8-daags uurwerk, zonder slinger en bel. In goede staat 28,5x33x11cm. en 23x11x10cm. Cond.: G
Zeldzame vuurvergulde officiers wekker ca. 1800 met kwartierslag en 3 slagwerkhamers op dubbele gongveer (Empire). Rondom bewerkte kast op stelbare bolpootjes, zijkanten en achterkant met glas. De wi...
Franse pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur van een stijgerend paard met vrouw. geheel staand op marmeren voet op pootjes. 8-Daags uurwerk (zonder slagwerk). In goede originele staat 55x38x2...
Antieke Duitse Historisme bronklok met koud beschilderde gipsen klokkast. "Dem glücklichen schlägt keine Stunden", met wekkeruurwerk. Wijzers missen 57x32x19cm. Cond.: R-G
Grote bronzen pendule met putto ca. 1880, Onderkant vuurverguld brons boven de figuren donker brons. 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat. 43x47x26 cm.,
Kapitale Franse pendule van vuurverguld brons met gedetailleerde bewerking. Voorstelling van een edelman met kruis, kroon en scepter op kussen. Familiewapen met gezichten ca. 1830. 8-Daags uurwerk met...
Groot Frans klokkenstel ca. 1880 van roodmarmer met compositie metalen figuur en kandelaars, 8-daags uurwerk. Bij pendule zijn de pootjes ingekort, stukje af van de hand van het figuur, delen van kand...
Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule, ca. 1820, rijk gedecoreerd met vrouwenfiguur, olielamp etc.. 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. In zeer goede originele staat. 34x26x10cm.
Franse pendule ca. 1870 in Louis Seize stijl met 8-daags uurwerk, gemerkt A.D. Mougin. De pendule is in originele staat 44x27x10cm. Cond.: G
Porseleinen pendule ca. 1890 met bloemen- en gouddecor (en stadsgezicht), gemerkt A.B. handbeschilderd 39x25x17cm. Cond.: G
Frans marmeren (stille) pendule met emaille wijzerplaat. 8-Daags met bovenliggende balans 17x13x5cm. Cond.: G
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in zeer goede staat, mooie handbeschildering 78x32x27cm. Cond.: G
Oud wortelnoten tafelklokje met maanstand en bronzen ornamenten in zeer goede staat 27x16x12cm. Cond.: G
Grote notenhouten Junghans tafelklok met origineel brons ca. 1880 Grunderzeit. 8-Daags uurwerk met kwartierslag en dubbele gong. In goede originele staat 55x30x19cm. Cond.: G
3-Delig Frans klokkenstel met figuren ca. 1880. Klok met marmer, compositie metaal en 8-daags uurwerk. marmer achter beschadigd. Figuren met zwart houten voet, compositie metaal, stukje aangelijmd 34x...
Kleine eikenhouten tafelklok/pendule, ca. 1910. Uurwerk gemerkt: R.M.S. Zonder slagwerk met koperen wijzerplaat. 12x11.5x23.5 cm. In zeer goede staat.
Jugendstil marmeren pendulestel met messing ornamenten en 8-daags uurwerk (zonder slagwerk) ca. 1900. In goede originele staat 20x14x8cm. en 9xø10cm. Cond.: G
Staande klok Tempus Fugit 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 170x36x23cm. Cond.: G
Groot Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1880 met 8-daags uurwerk met compensatieslinger. Marmeren zuilen met bronzen leeuwen in goede originele staat (minimale chips marmer) 52x45x13cm. en 25x...