Antieke notenhouten Junghans regelateur klok met originele opstand en tollen. In redelijke originele staat, ca. 1880. 100x40x22cm.
Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R
Mooie bim-bam wandregelateur gemerkt manthe (2 glaasjes kapot) met eikenhouten kast, ca.1930, 78x33x16 c m., Cond.:G
Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.
Bronzen mysterieus op houten voet, voorstellende een kangoeroe met klok, 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat. 32x14x9cm.
Zeldzame tafelklok 1e helft 18e eeuw met dubbele snek, gegraveerd uurwerk. Achterzijde gegraveerd, kast is 19e eeuw Gardner London. Geeboniseerde kast met originele bronzen monturen en poten. Uurwerk ...
Zeldzame regelateur ca. 1890 met dagaanduiding, maand en datum (functies niet getest). Kroon en tollen (lijst beschadigd en 2 lijsten missen). Verder in goede originele staat 108x41x20cm. Cond.: R-G
Prachtige messing art-deco klok met beschilderde messing wijzerplaat ca. 1920, 8-daags uurwerk met gongslag. In geheel originele staat. 26x33x18cm.
Oude Warrmink tafelklok met kwartierslag en west-minster slagwerk, zwart gelakte kast.2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat.
Franse pendule ca. 1870, vuurverguld compositie metaal (beschadigd) met albast (gescheurd). 8-Daags uurwerk. 39x40x15cm. Cond.: R
Antieke tafelklok met bijzonder 18e eeuws Parijs uurwerk, Simon Le Noir Paris, ( uurwerk uit een boulle pendule).53x15x30cm., Cond.:G
Messing jaarpendule ca. 1890 in goede originele staat, veer is kapot Cond.: G
Franse comtoise met pronkslinger in originele staat met mooie wijzerplaat van emaille met opliggende emaille cartouches. Gesigneerd Paul Alanore a. Gouzon 160x35x20cm.
Twee oude Art Deco wekkerklokjes ca. 1920, 1x messing (bedeukt 12x18x5cm. en 1x marmer 13x10x4cm. Cond.: G
Oude Warmink Bim Bam klok met eiken kast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 63x30x24cm.
Kleine eikenhouten Bim Bam wandregelateur ca. 1930 met vernikkelde wijzerplaat en slinger. In goede originele staat 61x29x17cm. Cond.: G
Oude eikenhouten Bim Bam regelateur ca. 1930 in originele staat 76x33x19cm. Cond.: G
Grote Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met Westminster slagwerk. Uurwerk gemerkt Würtemberg met kwartierslag (uurwerk moet worden gereinigd). In goede originele staat 48x33x21cm. Cond.: G
Frans porseleinen pendule met 3 musicerende putti en gouddecor. 8-Daags uurwerk, wijzerplaat is gesigneerd F.L. Huissier, St. Georges de Reintenbault. In goede staat 46x38x18cm. Cond.: G
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met compositie metalen romantische voorstelling van vrouw met kind en roos. Tevens koekkoeksneste met 2 koekkoeken. 8-Daags uurwerk Parijs, pendule is gaaf...
Franse 19e eeuwse staande comtoise klok met origineel beschilder klokkast in zeer goede originele staat. "Dupupet a Darney" 234x45x23cm. Cond.: G
Grote Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Handbeschilderd met maanstand en wekkerfunctie in zeer goede staat 80x40x25cm. Cond.: G
Antieke 19e eeuwse figurenpendule ca. 1870 (achterzijde licht beschadigd) met 8-daags uurwerk en emaille wijzerplaat (chip) 33x34x13cm. Cond.: R
Eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw, met wekkerfunctie. Mooie kast, in goede originele staat. 132x35x24cm.