Antiek Frans eikenhouten buffet met handgestoken panelen en zuilen, origineel beslag en sloten, ca. 1880, In goede originele staat. 215x137x53cm.
Eikenhouten nachtkastje met wit marmeren blad, lade en deurtje ca. 1910 in zeer goede originele staat 71x38x40cm. Cond.: G
Oud Perzisch bijzettafeltje, rondom handgestoken met Perzische tekens en met parelmoer inleg, paar stukjes missen 60x36x36cm. Cond.: R-G
Antieke eikenhouten handgestoken spiegel met druivenblad motief, ca.1880, 58x30 cm., Cond.:G
Moderne houten keuken snijtafel met drie lades en twee opklapbare zijkanten. In zeer goede staat. 85x80/110x40cm.
Moderne rood lederen bank met aluminium poten in zeer goede staat 80x170x90cm. Cond.: G
Notenhout fineer Grunderzeit 1-deurs vertico met volle zuilen, bewerkt paneel in de deur en lade ca. 1880. In goede staat, blad vastgeschroefd 120x54x86cm. Cond.: G
Engels mahoniefineer ladenkastje met 6 lades in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 79x40x63cm. Cond.: G
Piedestal ca. 1920 van notenhout met getorste voet staand op bloemvormige bewerkte voet 103xø36cm.
Piedestal ca. 1920 met getorste voet staand op drie leeuwepoten (eiken met beuken) 94x38cm. Cond.: G
Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G
Oude armleunstoel met houtsnijwerk in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw met velours stoffering in goede staat 90x65x60cm. Cond.: G
Iepenhouten spinnekoptafel 19e eeuw in goede originele staat met geschulpt blad 71x100x70cm. Cond.: G
Duitse Biedermeier naaitafel met garenzak, mahoniefineer met aparte voet ca. 1820. Origineel binnenwerk en slot. Het blad is iets verbogen, verder in goede originele staat 71x49x33cm. Cond.: R
Wortelnoten eettafel ca. 1880 Louis Philip met daarbij 4 Louis Philip beukenhouten stoelen ca. 1880. De tafel heeft een multiplex tussenblad extra. lichte fineerschade op het blad 71x121x162cm. Cond.:...
Engels antiek notenhouten bijzettafeltje, ca.1880, in goede originele staat. 58x58x70cm.
Klein Hollands eikenhouten orgelgebogen kastje met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 57x57x34cm. Cond.: G
Vier Engelse 19e eeuwse Pennbroke Spindleback stoelen met rieten zitiing. Gemengde houtsoorten donker gebeitst in goede originele staat 54x38x46cm. Cond.: G
Grote decoratieve barokstijl spiegel met bewerkte houten lijst en inleg (goudkleurig) 2e helft 20e eeuw 118x86cm. Cond.: G
Grote oude notenhouten etagere 20e eeuw met tollen en snijwerk 138x53x32cm. Cond.: G
Oude spiegel met goudkleur 2e helft 20e eeuw (kunststof) 68x58cm. Cond.: G
Grote houtgesneden berenkapstok met drie beren en parapluhouder in Schwarzwald stijl 20e eeuw. In zeer goede staat 190x50x65cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten gekleurde standpsiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 150x57cm. Cond.: G
Notenhout fineer 19e eeuwse bijzettafel (theetafel) met wortelnoten fineer, bandintarsia en sterintarsia. geheel staand op 4-spant poot in goede originele staat. Lichte fineerschade 74x61x45cm.
Zwart gelakte pianokruk ca. 1900 met lederen zitting (draaibaar) 48xø39cm. Cond.: G
Eikenhouten wandkapstok ca. 1920 met geslepen spiegel en originele kledinghaken 96x35x13cm. Cond.: G
Oosters houtgesneden kist met ijzeren beslag, koperen slotplaat en opbergvak 20e eeuw 27x63x32cm. Cond.: G
Nieuwwaardig Tropisch houten Werdicke systeem vitrine opbergkast met 8 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. (2 delig) In uitstekende staat.210x177x42 cm., Cond.:U
Oude piedestal ca. 1920 met getorste zuil (notenhout?) 106xø40cm. Cond.: G
Antiek Engels mahoniehouten bijzettafeltje met nieuw blad. 52x42cm.,Cond.:R
Engelse 18e eeuwse armleunstoel van gemengd hout met biezen zitting "spindleback" in goede originele staat 104x62x57cm. Cond.: G
Oude bruin lederen tweezits bank met houten omranding en vlechtwerk in goede staat 82x81x46cm.
Groot antiek eikenhouten handgestoken bordenrek, ca. 1880 in goede originele staat. 66x110x10cm.
Engels mahoniehout fineer bijzettafel met bandintarsia bij de poten ca. 1900. In goede originele staat 65xø68cm.
Prachtige mahoniehouten 19e eeuwse Biedermeier armleumstoel met velours stoffering in goede originele staat 98x54x62cm. Cond.: G
Eikenhouten secretaire ca. 1940 met schuine klep, lade en boekenschap in zeer goede staat 104x64x31cm. Cond.: G
Engelse secretaire 19e eeuw met handgestoken front met bladmotief en centrale koppen. Vakverdeling en 2 lades achter de klep. 100x48x92cm. Cond.: G
Massief mahonie houten 19e eeuwse stoel in zeer goede originele staat. 88x44x42cm.
Franse spiegel 19e eeuw met bewerkte lijst en facetgeslepen glas in originele staat 108x55cm. Cond.: R-G
Ovale goudkleurige spiegel ca. 1900 met bewerkte lijsten in goede staat 92x70cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten Grunderzeit kinderbed met origineel matrasje ca. 1880 in goede originele staat 42x69x43cm. Cond.: G
Engelse notenhout fineer schrijfsecretaire, ca. 1930, in Queen-Anne stijl. In goede originele staat met lichte fineer schade. 100x68x44cm.
Piedestal ca. 1920 met getorste zuil, geheel staand op klauwpoten in goede originele staat 114xø45cm. Cond.: G
Oud Art-Deco eiken fineer met pallisander grammafoon-luidspreker kastje met snijwerk en deurtje 80x37x40cm. Cond.: G
Massief mahonie houten naaitafel in niervorm, Engeland, 19e eeuw. 48x49x32cm., Cond.:G
Engels miniatuur dressoir/ladenkastje 2e helft 20e eeuw in mahoniehout fineer. In redelijke staat 79x45x30cm.
Houtgedraaide lectuurbak ca. 1900 (beschadigd) 42x54x41cm. Cond.: R
Zes eikenhouten gestoken stoelen in goede originele staat ca. 1880 met velours stoffering. De meeste stoelen zijn instabiel 101x43x46cm. Cond.: G
Oud mahonie houten ladenkastje, 2e helft 20e eeuw, in Queen Anne stijl. In zeer goede staat. 65x69x39cm.
Eikenhouten antieke Jugendstil spiegel met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 131x67x9cm. Cond.: G
Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G
Prachtige Engelse wortelnoten Queen Anne bijzettafel ca. 1900 met petit-point handwerk op het blad achter glas. In goede originele staat 54xø45cm. Cond.: G
Aparte Louis Quinze stijl commode met groen marmeren blad. Notenhout fineer, ingelegd met diverse houtsoorten aan het front en grote pronkvaas etc. Bronzen grepen en armaturen 20e eeuw in zeer goede s...
Modern roodgelakt met beuken twee-deurs dressoir met schappen, Fa.Casteleijn, bodemplaten gebroken. 82x126x42cm.
Mooi Engels mahoniehouten schrijfbureau met schrijfleder en tapstoelopende poten. 3 Lades met messing ringbeslag 2e helft 20e eeuw. Schrijfleder licht beschadigd 76x65x25cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten sidetable 2e helft 20e eeuw met 3 lades in zeer goede staat 77x120x35cm. Cond.: G
Rechthoekige decoratieve spiegel met goudkleurig hout bewerkte lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 106x75cm. Cond.: G
Twee oude eikenhouten wijntafeltjes met driespant-poot 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 56xø60cm. Cond.: G
Oude Engelse mahoniehouten armleunstoel in empire stijl, ca. 1950, in goede staat. 87x60x56cm.
Goed onderhouden eiken 1-deurs vitrinekast 2e helft 20e eeuw met zijkanten met glas 179x76x37cm. Cond.: G
Italiaans tafeltje met speeldoos en intarsia 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 42x38x28cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Zuid Duitse barokkast, 2-deurs met lade, schuine hoeken, getoogde deuren en koplijst. Prachtig inlegwerk op de deuren, schuine hoeken en zijkanten. Koplijst is ca. 100 jaar oud (d...
Oude spiegel in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw goudkleur 70x33cm. Cond.: G
Rechthoekige decoratieve spiegel met houten gebronste lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 114x73cm. Cond.: G
Oude eikenhouten gestoken schrijfsecretaire in Louis Quinze stijl. 2 Lades en schuine klep. Achter de klep een vakverdeling en lades ca. 1960. In goede originele staat 95x47x85cm.
Eikenhouten Hollandse flespoottafel ca. 1900 54x69x70cm. Cond.: G
Grote antieke Duitse eikenhout fineer buffetkast ca. 1910, voorzien van 3 lades en totaal 6 deuren waarvan 1 met glas. Panelen voorzien van snijwerk en marquetrie fineer. Origineel beslag. Kast is van...
Oud wortelnoten fineer wijntafeltje, 2e helft 20e eeuw, met twee lades en drie spant poot met koperen leeuwenpoten. 62x42x38cm., Cond.:G
Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880 met intarsia in de vakverdeling van de lade. lichte fineerschade 80x46x39cm. Cond.: R
Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse stoeltjes ca. 1870 met bewerkte rugleuning. Okerkleurige stoffering is matig, rest is goed 90x34x43cm.
Notenhout fineer Grunderzeit kast ca. 1880 met halve zuilen en laden in uitstekende staat 193x126x60cm. Cond.: G
Prachtige empire bijzettafel (Cuba mahonie) 1e helft 19e eeuw met mooie voet. In goede originele staat 62xø69cm. Cond.: G
Grote wortelnoten fineer Louis Philippe wandconsole-tafel ca. 1870. In goede originele staat met mooie voet 82x97x45cm.
Antieke spiegel 2e helft 19e eeuw met rozendecor opgewerkt. Stukje van parelrand missen 73x57cm. Cond.: R
Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.
Teakhouten kastje met 12 lades en ringbeslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x50x40cm.
Eikenhouten Queen Anne stijl 3-laden commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x70x42cm. Cond.: G
Mahoniehouten vitrinekastje met 2 lades en zwarte zuilen met koperen capitellen in goede staat 2e helft 20e eeuw 131x58x37cm. Cond.: G
Grote Twentse eikenhouten klap-wandtafel 2e helft 20e eeuw, mooie kwaliteit. Inclusief 6 stoelen met biezen zitting 76xø118cm. en 108x50x46cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten hocker in Sheratonstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 70x35x40cm. Cond.: G
Eikenhouten theetafel op wieltjes, ovaalvormig met bewerkte opstaande rand en etage 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 59x69x50cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten dressoir met marmeren blad, geheel staand op spitspoten die onderling verbonden zijn. Gehele front met 1 lade. Geheel mahonie gefineerd ca. 1920 78x125x61cm. Cond.: G
Hollandse biedermeier penantkast ca. 1870, wit gelakt in goede staat 86x120x46cm. Cond.: G
Bretonse eikenhouten gestoken wandkapstok ca. 1880 met koperen haken in zeer goede staat 41x130x13cm. Cond.: G
Grote 2½ persoons zitbank, zwart skai leer met een cognac kleurige bies.Br.195x D.81xH.81cm., Cond.:G
Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G
Aziatisch halkastje, ca.1910, iepenhout, strak model met een lade en deur die voorzien is van vogelsnijwerk. 88x49x47cm.
Antieke Zuid-Duitse beschilderde grenenhouten 1-deurs kast met schuine hoeken, 1e helft 19e eeuw, met originele beschildering. In goede originele staat. 162x50x105cm.
Teakhouten sidetable met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x110cm. Cond.: G
Eikenhouten tafel-linnenpers ca. 1800 met opbergruimte in zeer goede originele staat 107x72x28cm.
Italiaans notenhouten wijntafeltje met intarsia op het blad 2e helft 20e eeuw 60xø53cm. Cond.: G
Antieke Duitse eikenhouten wandspinde, grunderzeit ca.1880, met mooi snijwerk op het deurpaneel. 95x57x34cm., Cond.:G