Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van handen. In zeer goede staat 85x10x5cm.
Oud Indonesisch slagmes met bronzen heft, 1e helft 20e eeuw. (heeft oxydatie)L.54cm., Cond.:G
Chinees beulzwaard 19e eeuw voor het afhakken van vingers. In zeer goede staat 62x9x4cm.
Twee Indiase decoratieve sabels met gegraveerd lemmet 20e eeuw 99cm. Cond.: G
Twee oude Indonesische krissen 20e eeuw in goede originele staat. 1 Met metaaldraad ingelegd 39-48cm. Cond.: G
Oude tinnen kraantjes kan Tiel Utrecht, 20e eeuw, 40x23x17cm., Cond.:G
Gegraveerd tinnen 19e eeuws sierbord met stempels, bloemvaasmotief en geschulpte rand. In zeer goede staat ø30cm.
Grote originele antieke hangpetroleumlamp met majolica pot en originele gebloemde kap, prachtig gietwerk. In zeer goede originele staat. 64xø45cm.
Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G
Oude messing hanglamp met prismen glazen pegels 20e eeuw 32xø25cm. Cond.: G
Drie petroleumlampen ca. 1880; 2x met opaline glazen reservoir en 1x met blauwglazen reservoir. Allen met metalen bewerkte voet 50-57cm. 1 Kap beschadigd 50-57cm.