Twee 18e eeuwse Hollandse gegraveerde glazen. 1 x, De groote visserij met prachtige gravering van schepen en figuren (voet beschadigd) en 1x met gravering Het Welvaren van de leerlooijerijen. (G) 18x7...
Twee glazen vazen ca. 1900; 1x molendecor en 1x waterput en handbeschilderd bloemendecor. 31xø8cm. Cond.: G
Prachtige zwaar kristallen bowlstel facetgeslepen 14-delig. Geheel bestaand uit zware onderschotel, bowlpot met deksel en kristallen glazen. 1 Glas heeft een barst en 1 chip aan bowlpot 35xø41cm. Cond...
19e Eeuwse roze karaf met 5 glazen. Prachtige handgeschilderd voorstellend een jongen in landschap 16-31cm. Cond.: G
Kristallen schaal op voet ca. 1900 met goud-overlay en bloemdecor. Nr. 327/138 en schaarteken, vermoedelijk Wenen. Chip bij bovenrand 13x21x11cm. Cond.: R
Oude groen/blauwe glazen vaas, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 50xø15cm.
Oude Copier Leerdam glazen vaas, groen-blauw van kleur, gemerkt: C.L., ca. 1930, 20xø16cm. Cond.:G
Twee delen glas-in-lood Annemiek Punt, 1x rond glas in lood venster ø29cm. en 1x vierkant met gebrandschilderde voorstelling 55x58cm. Cond.: G
Grote glazen bokaal met overlay vogeldecor, mondgeblazen 20e eeuw, gemerkt Vera Walther Germany 30,5xø19cm. Cond.: G
Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G
Groot glas-in-lood venster met gebrandschilderde voorstelling. "Het leven zucht naar licht en lucht" 20e eeuw 83x68cm. Cond.: G
Twee oude glazen bolvazen, een maal Copier Leerdam spijkerbol en een maal Copier Leerdam?? melkglazen bolvaas ca. 1980, Beide in goede staat. 11xø9 en 8xø11cm.
Tien oude Duitse gekleurde kristallen glazen facetgeslepen ca. 1930 (1 chip) 16-21cm. Cond.: G
Antieke amandelgeslepen schenkkaraf, ca. 1900, in goede staat. 36xø12cm.
Twee delen antiek kristal; 1x amandelgeslepen stopfles 12xø7cm. en 1x bowl- boerenjongenspot met onderschaal (chips af) en lepel Cond.: R-G
Twee kristallen karaffen (bewerkt) met zilver 925/000, 20e eeuw. 24-28 cm., Cond.:G
Grote antieke ruitkristalen odeurflacon met plated schroefdop, ca. 1900, in goede staat. 34x5x4cm.
Twee mondgeblazen Jugendstil vazen ca. 1900, handbeschilderd met bloemenmotief. Minimale chips bij bovenrand 23xø8cm. Cond.: G
Grote oude kristallen vaas met twee dimensionaal rood bloemendecor ca. 1900, gemerkt V.S.L. en J.S.. Lichte randschade 28xø10cm.
Elf delen kristal 20e eeuw o.a; waaierkristal, jampot, Murano, onderzetters etc. Cond.: R-G
Opaline glazen dekseldoos met gelithografeerde Biedermeier voorstelling en gouddecor ca. 1890 6xø13cm. Cond.: G
Japanse mondgeblazen likeurset bestaande uit; opklapbare houder, karaf en 6 glazen (1 glaasje kapot) ca. 1910. 27xø17cm. Cond.: R-G
Kavel diversen o.a; 13 glazen (o.a. cognac), 1x Petrus Regout roomkannetje ca. 1900, 1x porseleinen asbakje, 1x blaasbalg, 1x stoffer&blik, 1x kaasplank en div. plated Cond.: G