J.g. ter ....... 1831, olieverf op linnen, vaas met bloemen 53,5x40,5cm. Cond.: G
W. van Wijngaarden (Belgische school), olieverf op linnen, groot stilleven met bloemen op vaas en Perzisch kleed (scheurtje) 90x115cm. Cond.: R-G
J.G.Gerstenauer, olieverf op paneel, Houtsprokkelaars bij bospad, ca. 1900, 31x23 cm., Cond.:G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), ets op papier eigendruk, eigen compositie 35x40cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op linnen, man met zeis 60x80cm. Cond.: G
Anton Heyboer (1924 - 2005), ets op papier eigen druk,, dorpsgezicht 39x36cm. Cond.: G
Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), olieverf op linnen, Hollands landschap met werkers bij het korenveld 79x51cm. Cond.: G
Anton Heyboer ( 1924 - 2005), pastel op papier, kip 36x40cm. Cond.: G
Mansvelt Beck ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen (oude bedoeking), stilleven 67x50cm. Cond.: G
G. Merlin? Epprueve artiste, ingekleurde ets op papier, "De Seine Parijs" 34x26cm. Cond.: G
Piet Cottaar (1878 Delft - 1950 Rotterdam), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, landschap met schapen in wei 48x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd herenportret 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen 50x60cm. Cond.: G
H. Hulsbergen Dec. 32, sepia op papier, zusters v/d Ortenpoort Den Bosch 26x23cm. Cond.: G
J.C. Janse 1861, olieverf op paneel, riviergezicht met bomen en figuren (Belgische school) 28x35cm. Cond.: G
W. Filbans ca. 1880, olieverf op paneel, twee damesportretten 29x39cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca.1900, olieverf op paneel, Winters landschap met figuur, in de stijl van Apol, 11.5x18cm., Cond.:G
Marja de Jong, pastel op papier, man aan tafel 62x48cm. Cond.: G
Marja de Jong, pastel op papier, man met blaasinstrument 64x50cm. Cond.: G
Renard, olieverf op papier, vrouw met sluier 47x35cm. Cond.: G