Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, koeien met herderin op pad (naar een schilderij van Arnold Marc Gorter) 60x80cm., Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, Provence dorpsgezicht 70x90cm. Cond.: G
H. de Groot 1872 Havelle, olieverf op paneel, vaasje met rozen 22x24,5cm. Cond.: G
Ondfuidelijk gesigneered ca. 1930 (Belgische School?), olieverf op paneel, boerin met koe bij rivier 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, diverse boten bij de kust 24x10cm. Cond.: G
Antieke landkaart Petrus Keerius Coelavit (Pieter van den Keere, Gent 1571 - 1646), ets op papier, Zutphania Comitatus De Pays, comte et ville de Zutphen 26x20cm. Cond.: G
Fred Bervoets, lithografie handgesigneerd fantasievoorstelling (litho en affiche) 52x68cm. Cond.: G
Antieke landkaart Petrus Keerius Coelavit (Pieter van den Keere, Gent 1571- 1646 Gelderland), ets op papier, Ditrio Trans isulana "Le Pays D'over-issele" 25,5x19cm. Cond.: G
Monogram M. 19e eeuw, aquatint op papier, portret Lady Melbourne 18x23cm. Cond.: R
Henry dee 20e eeuw, aquarel op papier, wilde bloemen 75x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd jaren 80, olieverf op paneel, moderne compositie 33x33cm. Cond.: G
H. Hermans (Duitse School), olieverf op paneel, wintergezicht met roeiboot 18x27cm. Cond.: G
Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G
J. A. Burghoorn ca. 1910 (Jurrien Adrianiss Burghoorn Delft 1879 - 1950), olieverf op linnen, riviergezicht met man in zeilboot 67x37cm. Cond.: G
Chris B.Korf, ca.1930, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren. 50x60cm., Cond.:G
Gesigneerd Voigt Berlijn 20e eeuw, olieverf op linnen, panorama Berlijn 44x124cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 13x18cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde strandgezichten met spelende kinderen, olieverf op paneel 9x7cm. Cond.: G