Antieke houten presenteerdoos met scharnierend schildpad deksel afgewerkt met zilveren monturen. 13.5x8.5x3.5cm., Cond.:G
Vijf -delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø35x23 cm.
Silver plated wijnkannetje op voet met houten greep en parelranden. H. ca.15cm., Cond.:U
Zilveren broodvork met fraai Art Deco heft 835/000 L.: 17,5cm.
Kavel zilver, Engelse borstel en compote lepel, Duits vismes, Hollandse theelepel en vorkje en een Frans lepeltje.
Twee zilveren art-deco gebakvorkjes steel gematteerd en bekroond met opengewerkt kroontje. 835/000 MT: A.H.Kuylenburg Schoonhoven ca. 1928, L.11cm., ca. 19gr.
Zilveren theezeef met opengewerkte gedreven rand en steel, 835/000, MT: H.Hooykaas Schoonhoven ca. 1906, L.15cm., ca. 50gr.
Zilveren botermesje met fraaie opengewerkte art-deco steel met parelrand. 835/000, MT: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1917, L. 15.5cm., ca. 24gr.
Antiek stel zilveren zoutlepeltjes steel met dubbel filetrand 835/000, MT: J.M.van Kempen, Voorschoten ca.1880, L.9cm., ca. 13gr.
Zilveren suikerschep, bak met gedreven afbeelding van een vrouw met spinnewiel en pijp rokende man, gevlochten steel bekroond door melkmannetje. Onduidelijk MT, Nederlands gekeurd ca. 1920, L.13cm., c...
Zilveren vleesvorkje, steel met parelrand.835/000 MT: A&J.J.Driesen Schoonhoven ca. 1888. L. 12.5cm., ca. 15gr.
Antiek Hollands zilveren835/000 jamlepel met gegraveerde spadel en getorste steel Jaarletter S, 1902. MT: onleesbaar. Lengte 15,5 cm, ca. 24 gr. Cond.: U.
Zilver divers: 5 broches/speldjes, 1 ring met steen, 1 cfe armband met hanger, 1 ketting met markesiet en 2 hangers met zirconia. ca 48 gr.
Antieke zilveren roomlepel, 835/000. Jaarletter C: 1937. M.T.: J.H.W.Visser, Steenwijk. ca 26 gr. Lengte 10 cm. Cond. U
Groot kavel plated bestek o.a; Kepmen en Begeer (12x messen, 27x lepels, 6x vismessen en 20x vorken) en diversen Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren sauslepel, model dubbel filet met vergulde binnenbak. Jaarletter: H, 1917. MT :Nederlan fabriek Gerritzen, Amsterdam/Zeist. Lengte 16 cm. ca 53 gr.Cond.:U.
Zilveren schaaltje op ronde voet, gekeurd V, buitenlandse werken, begin 1900, 835/000, ø11.5cm., ca. 54gr. Cond.:U
Twee antieke odeurflacons; 1x ca. 1920 met glazen stop 15xø5cm. en 1x ca. 1890 met kristal en zilveren dop 9,2x3x12cm. Cond.: G
Diverse delen plated, oa.lepels messen . wijnkurken, peper en zoutstel, asbakje,servetringen enz. cond G.
Kavel zilver waaronder: vingerhoed, zeilboot, zoutvat houder en spinnewiel. Cond.:R
Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U
Zwaar kristallen bonbonniere met zilveren voet 20e eeuw in zeer goede staat 12xø13cm. Cond.: G
Zilveren vorkje met fraai opengewerkte steel 830/000, en zilveren naaipriem met fraaie bloem op de steel. L.10cm., ca. 10gr.
Zilveren zoutlepeltje met gecontourneerde bak en steel met Biedermeier graveringen.835/000 MT: J.Snoek-Pellé Haarlem ca. 1854 L.9cm., ca. 6gr.