This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

15. Januariveiling 2013

Auction on Friday, January 4, 2013 from 01:00

Completed | Default auction

Zilv. melk & suikerpot
Starting price 250 EUR

Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.

2 Strooiers, Volendam
Starting price 250 EUR

Stel, peper-en zoutstrooier, 800/000 zilver, voorstellende boer en boerin met bajonet sluitende vulopening in de voet, ca.96gr., L.7cm., Cond.:U

Zilveren slatang
Starting price 225 EUR

Zeer fraaie antieke Hollands zilveren slatang met bolvormige geribde schroefsluiting 835/000, Jaarletter: E 1839, MT: Andreas Even Amsterdam, L. 29cm., ca. 154gr. Cond.:U

Bijbel 1853
Starting price 225 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1853 net dubbele zilveren sloten 835/000, MT: S.T.Reitsma Lemmer. 17x10x7cm., Cond.:U

Zilveren poederstrooier
Starting price 225 EUR

Grote Engelse sterling zilveren tafelstrooier met hand ajourgezaagde afneembare dop. 925/000, begin 1900. MT: M.T.Birks, H.23cm., ca. 185gr.

Zilveren suikerschuit met schep
Starting price 220 EUR

Zilveren suikerschuit, nieuw, gegraveerd model, met bijpassend suikerschep. 835/000. ca 190 gr. Hoogte 12 cm.

Zilveren visschep
Starting price 220 EUR

Fraaie ajourgezaagde zilveren visschep met florale graveringen en ivoren steel. MT:. J.H. Schouten Amsterdam anno 1854, 835/000 ca. 90gr.

Zilveren bruidsmes
Starting price 200 EUR

Hollands zilveren bruidsmes met éénzijdig gegraveerd heft en mes. 835/000 Jaarletter: Z 1884, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven L.31cm., ca. 109gr. Cond.:U

21x Zilv. bestek
Starting price 200 EUR

Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.

Zilveren tabaksdoos
Starting price 190 EUR

Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, 2e gehalte grootkeur, 835/000, MT:onduidelijk. 13x7.5x2.5cm., ca.113gr., Cond.:G

Zilveren visschep
Result: 190 EUR

Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G

2x Melkkannetje + Suikerpot
Starting price 190 EUR

Twee melkkannetjes en een suikerpot zilver 800/000 835/000, Duits, 1e helft 20e eeuw, ieder staand op 4 pootjes. H.6.5-8.5cm., totaal ca.290gr.

Kristallen sigarenstandaard
Result: 180 EUR

Bijzondere geslepen kristallen sigarenstandaard met asbak op stervormige voet en voorzien van zilveren armatuur met sigarenknipper en zilveren luciferhouder met graveerwerk. 835/000, Armatuur: MT: J.H...

Zilveren kerstcouvert
Starting price 180 EUR

Deens verguld zilveren kerstcouvert 925/000 ontwerp CHP= Carl Henning Pedersen afbeelding "The Blue Bird"Jul.1974. MT: A.Michelsen Denemarken. L.16cm., ca. 91gr.

Zilveren kerstcouvert
Starting price 180 EUR

Deens verguld zilveren 925/000 kerstcouvert, ontwerp I.B.Spang Olsen jul 1973, MT: A.Michelsen Denemarken. L.10cm., ca. 100gr.

3 Zilv. Oostzee-lepels
Starting price 180 EUR

Drie zilveren Noorse Oostzeelepels, gecontourneerde steel met fraaie scherpe biedermeier graveringen op voorzijde van de steel. Tevens verschillende inscripties op de achterzijde van de stelen. MT: Th...

Lepeldoos met lepels
Starting price 180 EUR

Mahoniehouten marquetterie lepeldoos met spiegels onder en boven. Hierin 12 zilveren theelepels met gecontourneerde steel en een bijbehorende zilveren suikerschep. MT:. H.M. Baandt Amsterdam anno 1852...

Zilveren mergboor
Starting price 175 EUR

Antieke Hollands zilveren mergboor met ivoren heft, 835/000 Grootkeur. Jaarletter: W : 1831, MT.:onleesbaar, L.22.5 cm., Cond.:U

Kristallen odeurflacon
Result: 150 EUR

Geslepen kristallen odeurflacon met 14 karaats gouden montuur met dop, gegraveerd met o.a. sterren, compleet met geslepen binnenstopje en in origineel etui met blauwe velours binnenbekleding. Nederlan...

Zilveren lepeldoos
Starting price 170 EUR

Zilveren lepeldoos met opgehoogd gecontoureerd deksel met gegraveer werk en handgreep , staand op vier klauwpootjes en bekleed met blauw velours. 12.5x8x4cm., ca. 230gr.

Zilveren visschep
Starting price 150 EUR

Zilveren visschep met fraaie floraal gegraveerde bak en steel met dubbel filet rand. 835/000, MT: J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1882, L.30cm., ca. 124gr.

Zilveren theebus
Result: 185 EUR

Gecontourneerde zilveren theebus met diverse gedreven oud Hollandse voorstellingen. Op de vier klauwpootfjes : Zaanlandse zilversmederij ca. 1944. 11x9x7.5cm., ca. 182gr.

Zilveren jachtmes
Result: 170 EUR

Jachtmes 18e eeuw met groen handvat met fraaie zilveren afbeeldingen o.a. hond met hert. Onbekend MT, Duitsland Saksen ca.1750, L.23cm.

Zilveren jardiniere
Result: 150 EUR

Zilveren jardiniere met florale opengewerkte rand op vier bokkepootjes met blauw glazen binnenbak. MT: B.W. van Eldik Zutphen ca. 1923, 6xø13cm., ca. 138gr.