Moderne ijskoeler Alessi design Italië met tablet en flesopener (gebruikt) 33xø46cm. Cond.: G
Zilveren lepel met fraai Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. Arthur Schubert Breslau / Kraclaw D. ca. 1901. ca. 68gr. ...
Antieke Hollands zilveren mergboor met ivoren heft, 835/000 Grootkeur. Jaarletter: W : 1831, MT.:onleesbaar, L.22.5 cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren mergboor, aan twee kanten bruikbaar, 835/000 Grootkeur, jaarletter: B: 1836, MT.:Johan Curvers, Rotterdam, ca. 64gr., L.21cm., Cond.:U
Albaster thora met zilveren monturen waarin halfedelstenen. Aanwijspunt amethist. L.24 cm., Cond.:U
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op de voorijzde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. Onbekend meesterteken Duitsland ca. 78gr. L.: 23,5cm.
Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.
Engels sterling zilveren koffiekan, 925/000, begin 1900. MT: Silversmiths Regentstreet Londen. H.21cm., ca. 551 gr. incl.handvat.
Hollands zilveren tasbeugel, 835/000. Grootkeur. Beugel is versierd met florale motieven en 4 vossen. ca 85 gr. Breedte 14.5cm. Cond. U
Bijzonder mooi Engels zilveren 19e eeuws dienblad op drie pootjesmet gewelfde geprofileerde rand 925/000 Jaarletter: I, MT: J.P.V., ca. 670 gr. ø25.5 cm., Cond.:U
Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. Fabriek Reinhard Ruppertz Solingen (D) ca. 1903, ca. 64gr. L.: 22,5c...
Divers plated bestek 1e helft 20e eeuw; opdienlepels, dessertlepels, soeplepels, theelepels, vorken, visschep etc. Cond.: G
Zwaar bewerkt zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.11cm. ø7cm.
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. F. Reusch & Sohne Elmshorn (D) ca. 1911, ca. 64gr. L.: 22,5cm.
Grote Engelse sterling zilveren tafelstrooier met hand ajourgezaagde afneembare dop. 925/000, begin 1900. MT: M.T.Birks, H.23cm., ca. 185gr.
Mooie rijkelijk bewerkte heupflacon rondom versierd met putti afbeeldingen, 835/000, ca. 215gr., H.14cm., Cond.:U
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. S. Abraham Berlijn ca. 1897, ca. 45gr. L.: 21,5cm.
Vijf -delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø35x23 cm.
Antieke Hollandse bijbel uit 1853 net dubbele zilveren sloten 835/000, MT: S.T.Reitsma Lemmer. 17x10x7cm., Cond.:U
Koffiekan zilver 826/000 Denemarken 1947, Jens Sigsgaard, staand op 4 pootjes met florale motieven, barcke vormgevinghandvat met florale reliëf, H.25cm., ca. 754gr.
Twee zilveren trapeziumvormige strooiers, navulbaar via afschroefbare zilveren dop aan de onderzijde, samen 72 gr.. H.7cm., Cond.:U
Antieke houten presenteerdoos met scharnierend schildpad deksel afgewerkt met zilveren monturen. 13.5x8.5x3.5cm., Cond.:G
Zilveren kelk, Rusland met florale emaille bewerking en vergulde binnenzijde, 84 zolotniks, 875/000 zilver, H.12cm., ca. 151gr. Cond.:U
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel, Duitsland. Onbekende meester en plaats ca. 1905, ca. 49gr. L.: 21cm.
Antieke Hollands zilveren siertaartschep en vork 835/000. Vork: Jaarletter: Q 1926, MT: H.B. Hof Willige Langerak, zeilschip: jaarletter: R 1927, L.22cm., samen ca. 134gr., Cond.: U
Silverplated tafelaansteker van het merk: Colibri, in de vorm van een vaasje. H.ca. 9cm., Cond.:G
Diverse delen plated, oa.lepels messen . wijnkurken, peper en zoutstel, asbakje,servetringen enz. cond G.
Twee melkkannetjes en een suikerpot zilver 800/000 835/000, Duits, 1e helft 20e eeuw, ieder staand op 4 pootjes. H.6.5-8.5cm., totaal ca.290gr.
Engels zilveren theeservies met geschulpte rand en scharnierende deksel, op vier pootjes, Birmingham ca. 1900, 925/000. Theepot ø15cm., tuithoogte 13cm., Cond.:U
Twee antieke Hollands zilveren sier/taartscheppen 835/000. Met molen: Jaarletter C 1912, met zeilschip Jaarletter: L 1921, L.19cm., Samen ca. 100 gr., Cond.:U
Drie zilveren Noorse Oostzeelepels, gecontourneerde steel met fraaie scherpe biedermeier graveringen op voorzijde van de steel. Tevens verschillende inscripties op de achterzijde van de stelen. MT: Th...
Vier-delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 24x35x25cm.
Massief zilveren varkentje met robijnen oogjes, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.4.5cm., ca. 122gr.
Antieke Hollands zilveren opengewewrkte taartschep 835/000, jaarletter: W 1931, L.22cm., ca. 63gr. Cond.:U
Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U
Zes deel plated, 20e eeuw, o.a. beursje, opengewerkte schaal, roomsetje en pot. 7-25cm., Cond.:G
Hollands zilveren cakeprikkeer, 835/000 en een zilveren serveertangetje 830/000, met keur buitenlandse werken. Totaal gewicht ca. 502gr. Cond.:U
Zilveren lepeldoos geheel geribbeld op 4 geribbelde bolpootjes. Fraaie gravering aan binnenzijde deksel en blauwe veloursbekleding. MT:. H. van Halteren Schoonhoven 835/000 anno 1837, ca. 166gr. 12,5x...
Twee antieke Hollands zilveren taartvorken 835/000. elkmeisje jaarletter: W 1931, MT.: Alex Meijer Schoonhoven, Zeilschip jaarletter: X 1932, fa. Hooykaas. L.19cm., samen ca. 100 gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren trekpotje met scharnierende deksel, afgewerkt met parelrand 835/000, Jaarletter: S 1877, MT: J.M.van Kempen&Zonen Voorschoten, H.10xø10cm., ca. 305gr. Cond.:U
Twee Hollands zilveren petit-fours scheppen zwaar bewerkt, 835/000. Beiden in Schoonhoven vervaardigd, 1929 (jaarletter: T) en 1934 (jaarletter Z) samen ca.86gr., L.19cm., Cond.:U
Driedelig koffieservies, zilver 826/000, Denemarken 1931, Christian F.Heise, MT: Carl M.Cohr, Fredericia. Barok vormgeving ieder staand op 4 pootjes met bladmotief. H. 8.5-20.5 cm., Totaal ca.956 gr.
Groot kavel divers plated, oud en antiek, o.a. servetringen, lepeltjes zout-en peper setjes etc.Cond.:G
Zilveren poederdoos 835/000, begin 1900, ø8cm. 1cm. dik
Ovaal zilveren Empire loddereindoosje met ribdecor en fraai opgehoogd deksel met initialen. MT:. J.C. Utrecht Amsterdam anno 1824, 835/000 ca. 28gr. 3,5x2,5cm.
Grote Hollands zilveren bewerkte visschep met in de bak versierde havenvoorstelling, naar antiek voorbeeld uit midden 1800, 835/000., ca. 254gr. L.34cm., bak ca.13x9.5cm., Cond.:U
Fraai Hollands zilveren ajourgezaagde mand op vier pootjes, afgewerkt met parelrand. De twee handgrepen en pootjes zijn versierd met bloemmotieven. Grootkeur, 835/000, Jaarletter: R 1977, MT: H.Schrie...