Vier delen zilver: drie x Hollands zilveren theeduimen/schepje en een zilveren suikerbakje in de vorm van een kolenkit, 835/000 Totaal gewicht ca. 103 gr. Cond.:U
Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.
Twee antieke zilveren tafellepels, 18e eeuw, 835/000, samen ca. 70gr., L.20cm. Cond.:G
Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G
Twee antieke zilveren beursjes, waarvan twee "gehaakt"en een maliënkolder met handgegraveerd tas beugeltje. Samen ca.95gr. Cond.:G
Mooi antiek Hollands zilveren slacouvert met filetrand in originele cassette. 835/000. Jaarledtter: R 1901, MT: J.M.van Kempen &Zonen Voorschoten. L.26cm., ca. 211 gr.
Antiek Hollands zilveren tasbeugeltje met binnenverdeling 835/000, MT.: D.van den Bergh Schoonhoven, begin 1900, ca. 36gr., beugelbreedte 8.5cm., Cond.:U, en een klein zilveren maliënkolder beursje, c...
Vier-delig hors d'oevre bestek, deels ajourgezaagd en gegraveerd met fraaie Jugendstil heften ca. 128gr.
Grote Holands zilveren sierlepel met bewerkte steel en schildvormig bovenstuk. Op de achterzijde van de bak is een bewerkt wapenschild in medaillon opgelegd, 835/000 ca.170 gr.L.31cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren nkannetje op voet, met gecisseleerde bovenkant. 835/000, Jaarletter: W 1856, MT: Jacob Lang Rotterdam, H. ca.12cm., ca. 147gr. Cond.:U
Mooie Russische zilveren briefopener met fraai bewerkt lemet, 88 Zolotniks, 916/000 zilver, MT:A.H., L.17cm.
Grote zilveren ajourgezaagde hengselmand op ovale voet, afgewerkt met parelrand, 1e gehalte 925/000, ca.765 gr., 32x20x15cm., Cond.:U
Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.
Vier delige plated borstelset in originele cassette, c.1930, 35X29X3cm., Cond.:G
Mooi Hollands zilveren pennenbakje op vier klauwpootjes met typisch Hollands landelijke voorstelling, afgewerkt met parelrandje, 835/000 grootkeur, Jaarletter: W 1931, ca. 96gr., 19x5x1.5cm., Cond.U
Zilveren eilepel, geheel gladde steel met filetrand. MT:. J. Boon Schoonhoven anno 1905, 835/000 ca. 48gr. L.: 15cm.
Twaalf zilveren gebaksvorkijes met roosmotief, 800/000, ca.164gr., L.13 cm., Cond.:U
Twaalf zilveren lepeltjes met roosmotief, 800/000, ca. 135gr., L.10cm., Cond.:U
Met de hand gemaakt zilveren dekseldoosje met florale filigrainbewerking. 835/000. ca 56 gr. ø 6.5cmx2.5cm Cond.U
Rondom bewerkt sterling zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.9cm., øca. 6cm., Cond.:U
Zilveren etui met springveer mechaniek en knipsluiting, voorzijde bewerkt met geoxideerde florale motieven. Achterzijde hamerslag afgewerkt 800/000. Geheel met de hand v ervaardigd, ca. 87gr. 8x6.5x1....
Stel zilveren vleesvorken met fraai gegraveerde gecontourneerde stelen,835/000 MT: J.H.Eversberg Amsterdam, ca.1850, L.17cm., samen ca. 48gr.
Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
Antieke Hollands zilveren sierlepel en taartvork/cakeprikker, 835/000 Jaarletter: S 1928 en jaarletter: H 1917, samen ca. 126gr., L.19cm., Cond.:U
Drie Hollands zilveren lepels: jam-, room- lepel en suikerstrooier 835/000, Totaal ca.66gr., L.ca. 14cm., Cond.:U
Antieke zilveren drinkbeker op voet, rondom gegraveerd, 835/000, 10xø8cm., ca. 129+gr. Cond.:U
Twee antieke Hollands zilveren opengewerkte sierlepels, jaarletter: L, 1921 en jaarletter: R, 1927 (molenwiek ontbreekt) 835/000, samen ca. 130gr.L.18-22cm., Cond.:U
Mooi antiek Hollands zilveren dienblad op vier pootjes met bewerkte zilveren gegoten rand. 835/000, eind 1800. 33x24cm., ca. 573gr.
Twaalf zilveren gebakvorkjes tulpmodel, steel met rand met kam, MT: J.Boon Schoonhoven, ca. 1901, 835/000, L.11cm., ca. 155gr.
Antieke Hollands zilveren siervork en lepel 835/000, vork: jaarletter: P 1925, MT.: Hooykaas, lepel: Jaarletter: H 1917, L. 21cm., Samen ca. 130 gr., Cond.:U
Kavel diversen silverplated visdienmes, roomlepel met zilveren heft en een Hollands zilveren roomlepel 835/000, Jaarletter: B: 1936, Schoonhoven Cond.:U, roomlepel met zilveren heft behoeft reparatie
Twee antieke Hollands zilveren taartvorken 835/000, jaarletter: S 1928, samen ca. 100 gr. Cond.:U
Grote plated Dupont tafelaansteker (Parijs) in zeer goede staat 14x4x1cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren gembercouvert. Het geheel is handgegraveerd 835/000, Jaarletter: O 1873, MT: Jacobus Driesen Schoonhoven, L.18cm., ca. 62gr. Co0nd.U
Antiek waaierkristallen melk- en suikerstel met daarbij een zilveren lepel 6-8cm. Cond.: G
Antieke plated jardieniere a. 1880, met blauw glazen binnenbak. Louis Quinze stijl. 19x43x14 cm., Cond.:G
Antieke Hollands zilveren sierlepel en vork 835/000. Lepel: Jaarletter:Q 1926, Vork: Jaarletter: MT: P.van Erp Leeuwarden.L.21cm. Samen ca. 140 gr. Cond.:U
Hollands zilveren asbakje met bijbehorende luciferhouder. Beiden zijn bewerkt met oud-Hollandse taferelen. Asbak: Jaarletter: M : 1947 835/000 samen ca. 87gr., asbak ø 9cm., Cond.:U
Antiek voorstuk van een icoon: Zilver met niello-vergulde bewerking, 84 zolotnik, 875/000, Russisch. ca. 81 gr. 27x22cm
Twaalf Hollands zilveren likeurlepeltjes 835/000, twee Hollands zilveren theelepels 835/000, drie diverse zilveren lepeltfjes 800/000 en een zilveren bladwijzer 835/000. Totaal gewicht ca. 89 gr.
Zilveren olijflepel met ajourgezaagde bak en gecontourneerde steel met fraaie Biedermeier graveringen, L.14cm., MT: J.H.Schouten Amsterdam, ca. 1854, 835/000, ca. 14gr.
Zilveren bonbonmandje fraai ajourgezaagd met parelrand, 835/000, MT: A.Presburg Haarlem, ca.1935, 15x10.5x6cm., ca.72gr.
Diverse oude delen plated o.a; taartschep, opdienlepel, suikerpot en lepels Cond.: G
Antiek Hollands zilveren bakje op drie bokkepootjes, versierd met typisch Hollandse voorstellingen, 835/000, MT.: onleesbaar, ca. 96gr., ø11cm., H.5.5cm.,Rand is gedeukt en heeft een klein scheurtje v...
Bijzonder bureau stuk. Handgemaakt inktswtel met Hollands zilveren brievenweger en geslepen glazen flacons met zilveren montuur en dop. 835/000, ca.1900. Het geheel staat op een houten basement met vi...
Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.
Sterling zilveren presenteerblad en gelobd bakje op voet, 925/000, Mexico. Samen ca. 431 gr. blad: 27.5x18cm., bakje ø10cm., Cond.:U
Art-deco zilveren roomlepel, 835/000, ronde bak en ajourgezaagde gematteerde stee lmet haak, MT: Fa.Molenberg Groningen ca. 1931, L.8cm., ca. 17gr.
Zilveren suikerschuit, nieuw, gegraveerd model, met bijpassend suikerschep. 835/000. ca 190 gr. Hoogte 12 cm.
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, 2e gehalte grootkeur, 835/000, MT:onduidelijk. 13x7.5x2.5cm., ca.113gr., Cond.:G
Stel zilveren confiturenvorkjes, gecontourneerde steel met biedermeier graveringen,835/000, MT: J.v/d Velden Amsterdam ca. 1855, L.12cm., ca. 16gr. (iets afgeslepen tandjes)
Zilveren balpen, 835, en zilveren vulpen met goudkleurige schrijfpunt, 925, beiden bewerkt. totaal ca 37 gr.
Stel zilveren boterspatels met fraaie accolade vormige bak en steel met graveerwerk aan voor-en achterzijde, 835/000, MT:J.M.van Kempen Voorschoten ca. 1870, L.14.5cm., samen ca. 59gr.
Twaalf antieke Hollandse zilveren 835/000 theelepels. Jaarletter:G:1916, Schoonhoven L.11 cm., ca. 67 gr., Cond.:U
Zilveren pen, Dupont, slank model met lijnen bewerkt, nieuw. ca 25 gr.
Twee antieke odeurflacons; 1x ca. 1920 met glazen stop 15xø5cm. en 1x ca. 1890 met kristal en zilveren dop 9,2x3x12cm. Cond.: G
Hollands zilveren bruidsmes met éénzijdig gegraveerd heft en mes. 835/000 Jaarletter: Z 1884, MT: Adrianus Kuijlenburg Schoonhoven L.31cm., ca. 109gr. Cond.:U
Twee zilveren zoutvaatjes met parelrand en blauw glazen binnenbakje, staand op drie pootjes, 835/000, ca. 1875, ø5.5x3cm., zilver ca. 84gr.
Drie delen oud plated; 1x sigaretten etui, 1x fotolijst en 1x medaillon 6-11cm. Cond.: G
Twee zilveren zoutlepeltjes 835/000, steel met parelrand en monogram, ca. 1872. L.8cm., samen ca. 20gr.
Zilveren briefopener, sterling, met Amerikaanse munt, one dollar 1898.
Ronde sterlingzilveren 925/000 ,schaal op voet. 20e eeuw MT.:Edwards. H.15cm., ca.166 gr.
Drie delig Engels plated koffieservies in zeer goede staat 21,5x20x9cm., 13x14x7cm. en 13x11x6cm. Cond.: G
Twee zilveren zuurvorken, gecontourneerde steel met fraaie graveringen, 835/000, MT: A.A.Graves-Kooiman, Schoonhoven, ca. 1883, L.15.5cm., samen ca.33gr.
Drie delen plated 20e eeuw; 2x Jugendstil ca. 1910 met bloemendecor met kristallen onderbak (1 scheur) en 1x bonbonschaal 12-24cm. Cond.: R
Zilveren zoutbakje, Rusland, met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 875/000 zilver ca. 89gr.
Antieke Hollandse tafelschuier met oud Hollandse voorstelling. Grootkeur 835/000 Jaarletter: S 1928, MT: onduidelijk. 10x8cm.,m Cond.:U
Zilveren theeschep met gegraveerde vleugelbak en gedraaide steel met gecontouneerd gegraveerd heft, 835/000, MT: Wed.A.Pluut, Schoonhoven, ca. 1896, L.10cm., ca.9gr.
Zes zilveren gebaksvorkjes, 925/000, getorste steel met aan de bovenzijde gravure. Totaal ca 64 gr.
Roomkan zilver 800/000, 20e eeuw, barcke vormgeving op brede ronde voet. Kannetje heeft brede schenktuit. H.11.5 cm., ca.153 gr.
Zilveren schaaltje op ronde voet, gekeurd V, buitenlandse werken, begin 1900, 835/000, ø11.5cm., ca. 54gr. Cond.:U
Keramieken art-deco schaal met Hollands zilveren hengsel. In goede originele staat. ø19cm.
Zilveren suikerschep met vleugelbak, gedraaide steel met spatelheft en parelrand, 835/000, MT: A&J.J.Driesen Schoonhoven ca. 1890, L.12.5cm., ca. 10gr.
Antiek kristallen vaasje gegraveerd met bloemendecor, Hollands zilveren voet. In goede staat. 17xø5cm.
Zeven deel plated 20e eeuw, opengewerkte mand, bonbonschaal,servet houder,beker, kelk, vaasje en fotolijstje. Cond.:G
Oud plated fotolijstje, doorbroken, in zeer goede staat. 21x16cm.
Zilveren roomlepel geschulpte bak met gedreven afbeelding van een molen met kerk, steel met schild en staande putti met bloemen, 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij ca. 1929, L.9cm., ca. 27gr.
Zeer fraaie antieke Hollands zilveren slatang met bolvormige geribde schroefsluiting 835/000, Jaarletter: E 1839, MT: Andreas Even Amsterdam, L. 29cm., ca. 154gr. Cond.:U
Vijftien plated vorken, Bruckmann bestecke, ca. 1900, in doos. 5x24x8cm.Cond.:G
Zilveren opengewerkte taartschep met florale gegraveerde motieven, 835/000, L.22cm., ca. 42gr. Cond.:U
Zilveren orchideevaasje en silverplated bladvormig presenteerschaaltje op drie bolpootjes.Vaasje H. 10cm., Schaaltje L.,16cm. Cond.:U
Hollands zilveren bonbonmandje ajourgezaagd met parelrand, 835/000, Jaarletter:L Z MT: A.Presburg &Zoon Haarlem, 14.5x9x4cm., ca. 62gr.
Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, zuilmodel. totaal ca 48 gr.
Twee zilveren vleesvorkjes steel met kabel omwikkeling en kroon op de top 835/000, MT: Niekerk Schoonhoven ca. 1955, L.15cm., ca.31gr.
Drie zilveren pennen. 1 vulpotlood, stator, bewerkt model,2 balpennen, bewerkt model. Totaal ca 45 gr.
Stel Engels sterling zilveren strooiers met kabelmotief, afschroefbare dop en glazen binnenwerk. H.11.5 cm., Cond.:U
Zilveren jugendstill tafel-servetstandaard 835/000. Oud belastingstempel buitenlandse werken, begin 1900. 14.5x10cm., ca.115gr. Cond.:U
Zilveren klontentang met gevlochten klauwpoten en bekroond met apostels, L.10.5cm., ca. 26gr.
Kavel zilver: Poederdoos ø6cm., theelepel 925/000 en zes zuurprikkertjes met diverse steeltjes 835/000. Gewicht zonder poederdoos ca. 41gr. Cond.:U
Zilveren roomlepel met ovale geschulpte bak met gedrevedn afbeelding van een watermolen, steel met schildje en zittende putti. Nederlands gekeurd 835/000, ca. 1890, L.9cm., ca.20gr.
Twee Hollandse zilveren tasbeugels: het grootste model is bewerkt met bloemmotieven, 835/000. Jaarletter H: 1867. MT: J.H.Roelfsema, Winsum, ca 33 gr. Beugelbreedte 11 cm. Cond. U Het kleine model is ...
Antieke Hollandse zilveren sauslepel, model dubbel filet met vergulde binnenbak. Jaarletter: H, 1917. MT :Nederlan fabriek Gerritzen, Amsterdam/Zeist. Lengte 16 cm. ca 53 gr.Cond.:U.
Zwitserse zilveren lepel met spatelheft steel. MT: Jacques David Louis Bessiere- Lausanne ca. 1800, L.21.5cm., ca.53gr.